Test ania z zielonego wzgórza do druku

Pobierz

Ten test dla tych co nieznaja książki jest trudny ;)Test ze znajomosci lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" Proszę o odpowiedzi do tego testu z góry thx ^^ Ania z Zielonego Wzgórza - test ze znajomości lektury 1.. Dlaczego Ania postanowiła przerwać naukę i pozostać na Zielonym Wzgórzu ?. Rozwiąż test!. Nie musi ona być podana w formie zdania, najważniejsze żeby była trafna.• streszczenie • opracowanie • bohaterowie • test.. 2 hours ago .. Co Ania dodała do ciasta?. Rozwiąż test i sprawdź jak dobrze znasz fabułę książki.. Olej.. Rozwiąż test i sprawdź się, na ile ją pamiętasz.Zobacz quiz: Ania z Zielonego Wzgórza.. Jak Gilbert przezwał Anię Shirley?. Łyżkę soli.. Ogólna wiedza literacka .Ania z Zielonego Wzgórza quiz wiedzy o rudowłosej bohaterce książki Lucy Maud Montgomery.. Quiz, który przeglądasz jest częścią serii.. Ania z Zielonego Wzgórza.. Jak dobrze pamiętasz przygody rudowłosej Ani Shirley?. Montgomery napisała jeszcze dwadzieścia innych książek.. W latach spod pióra autorki wyszło aż dziesięć tomów osobistych pamiętników.Ania z Zielonego Wzgórza.. Cień zmiany 1 — Żniwa skończone i lato minęło — rzekła Ania Shirley, spoglądając z rozmarzeniem ponad zżętymi polami.. Akcja powieści "Ania z Zielonego Wzgórza" toczy się: A. w Anglii C. w Kanadzie B. w Szkocji D. w Stanach Zjednoczonych 2. ponieważ zakochała się w Gilbercie ..

Test z Ani z Zielonego wzgórza składa się z 18 pytań o różnym poziomie trudności.

13) Czego Ania dodała do tortu?. Powieść "Ania z Zielonego Wzgórza" ukazała się w roku: a) 1898 b) 1908 c) 1882 d) 1901 .. 3 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. .Lucy Maud Montgomery Ania z Wyspy Dalsze dzieje Ani z Zielonego Wzgórza i Ani z Avonlea tłum.. Posłuchaj o Zielonych Wzgórzu, (rudowłosej) Ani i.. "Ania z Zielonego Wzgórza" Czy na pewno wiesz wszystko o Ani Shirley?. Miłego rozwiązywania!12) Dlaczego Ania nie mogła przyjaźnić się z Dianą?. Krople walerianowe.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Podobne działy.. Ania z Zielonego Wzgórza krzyżówka.. z kręgosłupem .. sąsiadką Cuthbertów.. tu sprawdzisz swoją wiedze na temat przygód w pierwszej części serii "Ania z Zielonego Wzgórza"!. Ona i Diana Barry zrywały jabłka w sadzie Zielonego Wzgórza, teraz zaś odpoczywały .Posłuchaj całości: Ania z Zielonego WzgórzaAutor: Lucy Maud MontgomeryWspółtwó.— Ania powinnaby już była powrócić i zasiąść do roboty — mówiła Maryla, spoglądając na zegarek pewnego sierpniowego dnia, gdy słońce południowe zdawało się roztapiać wszystko w żarze swych promieni.. bardzo szybki i ciekawy teścik mam nadzieje że w szkole pójdzie mi tak samo dobrze jak tu mam 10/10Test z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza"..

100% ...ania z zielonego wzgÓrza Ania z Zielonego Wzgórza to początek liczącego aż 10 tomów cyklu powieściowego pióra Lucy Moud Montgomery.

41 osób to lubi .. a) wanilii, b) soku cytrynowego, c) kropli walerianowych.. Przetłumaczono ją na prawie czterdzieści języków.. Sprawdź, co zapamiętałeś z książki Lucy Maud Montgomery "Ania z Zielonego Wzgórza".. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Ich bohaterkami są m.in. Emilka oraz Pat.. Udostępnij.. Moja siostra cioteczna przerabia w szkole ta lekture i jej praca domowa napisacnie kzyzowki temat to ANIA Z ZIELONEGO WZGÓŻa prosze o pytania idpowiedzi nie musza byc na wszystkie litery co wiecie to piszcie PROSZE bedzie.. Na tym świecie trzeba spodziewać się dobra, być przygotowanym na zło, a przyjmować co Pan Bóg da.. Test: Na czyje zaproszenie Ania i Diana pojechały do Charlottetown?. ponieważ chciała dawać korepetycje Dianie .. kwiatuszek222 5 dni temu.. 14) Co Ania znalazła w sosie?. Marceli Tarnowski Rozdział I.. Kim była Małgorzata Linde?. ''Ania Z Zielonego Wzgórza'' Sprawdź czy umiesz!. Ania z Zielonego Wzgórza.. — Bawiła się z Djaną o całe pół godziny dłużej niż należało, a teraz siedzi na stosie drzewa i gawędzi .Zobacz 2 odpowiedzi na zadanie: Ania z Zielonego Wzgórza krzyżówka.. a) Muriel Stacy b) pana Phillipsa c) pana Bella d) Józefiny Barry Rozwiązanie.. ze wzrokiem .. Wydarzenia rozgrywają się w ciągu: A. kilku miesięcy C. około pięciu lat B. dwóch lat D .z sercem ..

a) Brzoskwinia b) Marchewka c) Kitka d) Rudzielec ...ania z zielonego wzgórza dokładnie takie są pytania na sprawdzianie ze znajomości lekturyAnia z Zielonego Wzgórza.

a) pająka, b) mysz, c) muchę.Plik test z ani z zielonego wzgorza do druku.pdf na koncie użytkownika mujeeblko • Data dodania: 13 kwi 2016 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Ania z Zielonego Wzgórza - test.. Na ile procent Ania napisała test?. a) ponieważ przez Anię Diana spadła z drzewa, b) bo Ania upiła Dianę, c) dziewczynki pokłóciły się o Gilberta.. żoną pastora.. Skomentuj.. 9474 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Test: Marzeniem Ani była sukienka z: a) haftkami b) bufami .. Uważnie przeczytaj pytania, odpowiedź wpisz pod pytaniem w wykropkowane miejsce.. Question 1Ania z Zielonego Wzgórza była wielokrotnie filmowana i adaptowana na potrzeby sceny.. Dodaj do ulubionych .. Ocet.. Jetzt versandkostenfrei bestellen!Ania z Zielonego Wzgórza to powieść kanadyjskiej pisarki Lucy Maud Montgomery.. ponieważ chciała pomóc Maryli i zapobiec sprzedaży Zielonego WzgórzaThis quiz is incomplete!. sprzedawczynią w sklepie pana Blaira.. Więcej Dodał/a: Luiz White-Wine .. Rudowłosa, piegowata Ania, błąka się po domach dziecka i kolejnych rodzinach zastępczych, by w końcu, przez pomyłkę, trafić na Zielone Wzgórze, pod skrzydła rodzeństwa Cuthbert - Maryli i Mateusza.Każdy pamięta historię osieroconej dziewczynki, która przez pomyłkę trafia do Maryli i Mateusza Cuthbertów..

Cechą panny z Zielonego Wzgórza nie była: a) miłość do natury ...This entry was posted in Ania z Zielonego Wzgórza and tagged Ania z Zielonego Wzgórza, darmowe kolorowanki, kolorowanki, kolorowanki dla dzieci, kolorowanki do wydruku, malowanki.

Lektury szkolne.. 2.Zobacz quiz: Ania z Zielonego Wzgórza 2.Lucy Maud Montgomery, Ania z Zielonego Wzgórza więcej.. Dorota 5 lat temu.. Udostępnij.. ←Ania z Zielonego Wzgórza..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt