O co się można założyć

Pobierz

Jak wyżej o co można założyć się z dziewczyna, ale koleżanką a nie partnerką ?. Dobra więc założyłem się o to, że rzucam palenie.. klasyka.. , że w sensie za co np. że ja wygram zakład i co mi dajesz .. ;) Oczywiście słodycze i drogie rzeczy odpadają ;P To ma być coś symbolicznego :) Z .o co mogę się założyć z chłopakiem ?. coś takiego oryginalnego .. jutro muszę powiedzieć mu o co a kompletnie nie mam pomysłu .. Ja np. założyłam się z chłopakiem że zrobie tak że przestanie się nielubieć z bratem, mozna się założyć kto z was lepiej się czy, ma więcej koleżanek czy kolegów, kto lepiej tańczy śpiewa itp.Z racji tego, że jestem nastolatką, więc z kasą u mnie jako tako, to mam do was pytanie o co możemy się założyć ;) Można i o honor, ale chęć na nagrodę też czasem pomaga ;P Co w granicach do 10 zł można zakupić koleżance jeżeli wygra?. 0 ocen | na tak 0%.Kiedy czujesz niezachwianą pewność, że masz rację, możesz się założyć o wszystko i z każdym.. Nasze serwisy.. 0 ocen | na tak 0%.Zobacz 11 odpowiedzi na pytanie: O co można założyć się z chłopakiem ?. dawid1920 napisał.. Wyborcza.pl.. Macie jakies ciekawe pomysły?. Buzi już mam po 1 zakładzie ;D Żadnych prezentów, typu lizaki itp. xD Nie mogę nic wymyślić, lubię go i spotykamy się od jakiegoś czasu, więc wymyślcie mi coś fajnego :) Bedę .Jun 17, 2020Zakład, o co można się założyć Bardzo dziękujemy za zaproponowanie nowego tematu!.

o co można sie założć ?

Wyborcza.pl.. Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2010-04-16 19:28:17.Jul 14, 2021Zobacz 18 odpowiedzi na pytanie: o co mogę sie założyć z kolegą :DD?. nie mogę nic wymyślić, nie chcę żeby zakładał nic badziewnego, typu kolorowe gumki.. Na świecie zdarzały się różne dziwne i ciekawe zakłady.. Następnie wybieramy typ tworzonej spółki (chodzi o wybór formy spółki z ograniczoną odpowiedzialnością).Jun 15, 2021o co można się założyć z dziewczyną - feef.. Nie chodzi o temat zakładu ale o karę dla przegranego/nagrodę dla zwycięzcy.. dla odważnych.. Po sprawdzeniu otrzymasz punkty!. gwiazdy kina.. Bez kasy nie ma masy.Założenie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością przez internet nie jest skomplikowanym zadaniem - w pierwszej kolejności wchodzimy na stronę ems.ms.gov.pl i tam zakładamy konto użytkownika wraz z profilem przedsiębiorstwa.. Poziom 17Dawajcie swoje propozycje o co można sie założyć z chłopakiem ('własnym) , chodzi o to ze .. [Zakładamy się o coś i kto przegra w grze to np. robi to o co sie założyliśmy].. Tylko ze moje pomysły juz się skończyły ;pp ) dawajcie swoje ;d :roll: albo o co wy sie zakładaliście .O co można założyć się z dziewczyną?. wielkie wyjscie.. Przydałyby się szybko, najlepiej z tym o co sie zakładac i co przegrany daje wygranemu..

o co mogę sie założyć z kolegą :DD?

;] pomóżcie błagam !. Czytelnicy indywidualni Dla studentów Firmy i instytucje Dzisiejsza gazeta (e-wydanie)Jul 7, 2020Potrzebuję porady ;) Dziś z koleżanką założyłam się, która z nas będzie dłużej umiała wytrzymać bez jedzenia słodyczy.. Wszystko mamy O co można się założyć?May 1, 2022Apr 1, 2022Nov 30, 2021Oct 1, 2021Zainteresowania:Sport (piłka nożna), Muzyka, Kulturystyka.. tylko nie piszcie że o buziaaka .. Tylko jakieś racjonalne sprawy, a nie jakieś głupoty;)) Czekam na odpowiedzi ;) Pozdrawiam,Feb 23, 2022May 7, 2021Descubre en TikTok los videos cortos relacionados con o co można się założyć.. Napisano 14.03.2006 - 00:41. pomozemy Ci z siwym :D:D wpadnijcie na pes'a i po zakladzie :D:D. tzn lec odrazu po te kwiaty..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt