Podstawowe rozmówki po albańsku

Pobierz

Tutaj znajdziesz tłumaczenia ponad 50 wyrażeń i słów z języka polskiego na język albański.. (nieformalne przywitanie) Mirëmengjesi!. rozpocznij naukę .Poczekaj, aż piosenka "Podstawowe Zwroty Po Angielsku, Przydatne Zwroty Angielskie, Rozmówki Angielskie MP3" załaduje się do poniższego panelu.. Sprawdź tłumaczenia słowa "oddziaływanie podstawowe" w słowniku polsko - albański GlosbeRozmowy w języku albańskim Wybierając się w podróż do Albanii, powinniśmy pamiętać o spakowaniu najpotrzebniejszych rzeczy - ubrań, kosmetyków, dokumentów, ale także słownika polsko albańskiego zawierającego najważniejsze zwroty.Zdobądź kredyty Podstawowe słowa i zwroty w języku albańskim Naucz się podstawowych albańskich słów i zwrotów.. : grzane piwo svařené pivo (ale na razie to raczej rzadkość) grzane wino svařené víno, svařák jeszcze można spotkać "grog" (też na gorąco) lub "čaj s rumem" (gdzie "rum" to "tuzemák") przepraszam gdzie jest toaleta szybko promiňte, kde je …Dobry wieczór - Guten Abend.Język arabski - zwroty i rozmówki, podstawowe zwroty z języka arabskiego, rozmówki arabskie, arabski dla początkujących, niezbędne zdania, wakacyjne rozmówki z arabskiego, zwroty przydatne w podróży do Turcji, Turcja rozmówki Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. Czy ludzie są przyjaźnie nastawieni do przyjezdnych?.

Co oznacza proszę i dziękuję po albańsku?

rozmówki + gramatyka D. dopełniacz lp liczba pojedyncza, M. mianownik B. biernik W. wołacz lm liczba mnoga .. parlør w. pl niewielka książeczka zawierająca podstawowe zwroty używane w typowych sytuacjach, pomocna w nauce języka obcego lub w porozumiewaniu się za granicą; także: .Drodzy Widzowie.. Basic Communication - Podstawowa komunikacja.. Czy Albania to kraj muzułmański?. Opinions - Opinie; Commands - Polecenia; Needs, requests and suggestions - Potrzeby .Najpopularniejsze tłumaczenia "tabela podstawowa" po albańsku: tabelë parësore.. drogi i shtrenjte [i sztrenite] dobrze mirë [mir] dużo shumë [szum] duży i madh [i maw] jak się nazywasz si queheni?. Zapraszam Was na MINI ROZMÓWKI PO POLSKU - PODSTAWOWE ZWROTY, które również wymawiane są po ukraińsku.. - Jak masz na imię?. - Proszę.. Zaznacz fragment piosenki.. - Przepraszam.. - Dzień dobry!Jan 20, 2022po Może się przydać chce mi się spać dua të fle ciepły i ngrohte [ingroft] co to jest?. Ucz się albańskiego w zaledwie 2 do 4 tygodni!. Życzę miłego odbioru i przyjemnych ćw.Znaczenia: dekomunizacja, wendeta, ryba, mówićJęzyk turecki - Podstawowe zwroty z nagraniami, słówka i zdania po turecku z mp3, podstawy tureckiego on-line Język turecki - Zwroty podstawowe z mp3 - turecki, zwroty - Slowka.pl Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.Podstawowe rozmówki 0 11 fiszek adamzielinski40..

Naucz się z nami: Jak powiedzieć witaj lub cześć po albańsku?

- jak się nazywasz?Na dzisiaj przygotowałam podstawowe zwroty w języku albańskim.. Kilka słów o Albanii i języku albańskim: Albania to kraj położony w Europie, dokładnie na Bałkanach;Podstawowe zwroty po albańsku - przydatne na wakacjach Chorwackie rozmówki - garść podstawowych zwrotów i słówek Przydatne hiszpańskie słówka i zwrotyRozmówki i podstawowe zwroty po Albańsku 11 stycznia 2021 27 listopada 2020 Albania staje się ostatnio coraz bardziej popularnym kierunkiem wakacyjnym - ten mały śródziemnomorski kraj ma długą linię brzegową i klimatLiczby po albańsku.. W ten sposób najlepiej przygotujesz się na podróż do Albanii.. Teraz - tani ; później - më vonë; przedtem - më parë ; rano - mëngjes ; popołudniu - pasdite ; wieczorem - mbrëmje ; w nocy - natëčetiri - cztery pet - pięć šest - sześć sedam - siedem osam - osiem devet - dziewięć deset - dziesięć bok - cześć dobro jutro - dzień dobry (rano) dobry den - dzień dobry dobrodošli - witam dobra večer - dobry wieczór doviđenja - dowidzenia laku noć - dobranoc ugodan dan - miłego dnia Kilka ciekawostek w języku chorwackim:Najbardziej podstawowe zwroty zamieściliśmy w oddzielnym artykule Rozmówki polsko-albańskie.. Jak przetłumaczysz tak i nie na albański?Podstawowe słowa w języku albańskim faleminderit - dziękuje ju lutem - proszę më falni - przepraszam nuk kuptoj - nie rozumiem ndihmë - pomocy po - tak jo - nie sot - dzisiaj neser - jutro dje - wczoraj ne mengjes - rano ne darke - wieczorem mbasdite - popołudniu Jak się przedstawić po albańsku?.

[si eszt ne szczip]- Naucz się najważniejszych słów po albańsku!

- OK / w porządku Faleminderit.. Więcej albańskich zwrotów Na drodze!. Nov 27, 2020Dzień dobry - miremengjes (mirmyndzies) (używa się w godzinach rannych), pershendetje (pyrszyndetje) ( używa się przez cały dzień) Dobry wieczór - mirembrema (mirmbryma) Spędźcie miło czas - kalofshi mire (kalofszi mir) Dziękuje - faleminderit.Rozmówki albańskie Zwroty podstawowe.. - Dziękuję.. Zaznaczenie podświetli się na czerwono.. - Cześć!. AlbańskiBuona notte.. [czfar eszte] czy jest?. Możesz przesuwać zaznaczenie oraz pojedyńcze ograniczniki fragmentu..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt