Opisz dzisiejszą pogodę po niemiecku

Pobierz

Opisz dzisiejszą pogodę po niemiecku .-czyli trzeba napisac jaka byla temperatura, czy bylo slonecznie ,czy padal deszcz lub snieg ,jaki byl wiatr itp .. Najlepsze rozwiązanie.. Język niemiecki, opublikowano 14.05.2018.. - Jest deszczowo.. Opisując pogodę, którą widzimy za oknem lub na obrazku, mamy kilka dróg do wyboru.. prosze!. mróz - der Frost.Zadanie: opisz dzisiejszą pogodę po niemiecku z polskim tłumaczeniem .. Opisz dzisiejszą pogodę (czas teraźniejszy) w sposób jak najprostszy oraz przetłumacz.. 2010-09-21 15:22:12Zadanie.. 09.04.2013 o 19:26.Ten film powstał przy użyciu Edytora wideo YouTube ().Opisz pogodę w zimowy dzień i wdzien letni te 2 pogody po niemiecku opiście poczebuje szybko i dobrze.. weczorem zrobi się chłodno i mgliście .. Z Fiszkoteką opowiesz, jaka jest pogoda po niemiecku bez żadnych kłopotów!. Question from @beniaaa123 - Gimnazjum - Język niemieckiodpowiedział (a) 26.05.2009 o 19:32.. Zależnie od formy wypowiedzi oraz innych okoliczności, możemy przedstawić to zwięźle lub pokusić się o bardziej rozbudowany opis.Ich kann sagen wie das Wetter heute ist.. Jest wietrznie, mglisto i pada deszcz.. - Jest ciepło.. prosze ok. 8 zdań !. Można powiedzieć, że jestem Glücklich - szczęśliwy.proszę o szybki opis jesieni po niemiecku proszę o szybką pomoc z góry wielke dzięki Zgłoś nadużycie.. Oleyana92 17.3.2011 (15:52)opisz szczegółowo pogodę w Polsce po niemiecku, na północy, południu, wschodzie i zachodzie +0 pkt..

Opisz dzisiejszą pogodę .... :/.

Zadanie jest zamknięte.. napisałam po polsku wiec wystarczy przetłumaczyć<3 dzięki 2011-09-24 11:16:25; Opisz dzisiejszą pogodę :D ?. napisałam po polsku wiec wystarczy przetłumaczyć<3 dzięki.. - Jest mgliście.. Odpowiedź Guest.. Jutro będzie bardzo upalnie i słonecznie.. A co jeśli pogoda będzie ładna?. Zadanie jest zamknięte.. Serdecznie zapraszam do nauki.. Odpowiedz.Najlepsza odpowiedź.. Es ist bewölkt.Opis pogody po niemiecku minimum 10 zdan z góry dzieki pilnedaje 54 punkty .. Opisz swój dzień,pliss napiszczcie mi dzień po niemiecku,krótko i na temat :) z tłumaczeniem polskim daje naj i 35 pkt.. We wtorek we wrocławiu jest pochmurnie .gdzie nie gdzie swieći słońce .temeratura od 20 do 22 w dzień.Pory roku i pogoda po niemiecku - film z wymową.. będę wdzięcznyJaka jest pogoda po niemiecku Chcesz wiedzieć, jak powiedzieć po niemiecku ciepło, chłodno, deszczowo, pochmurno, upalnie?. - Pada śnieg i jest bardzo zimno.Gdy jednak chcemy precyzyjniej opisać pogodę, możemy posłużyć się następującymi zwrotami: Es ist warm.. Z tego też powodu postanowiłem opracować coś, co ułatwi opanowanie powiązanych z tym tematem słów i zwrotów oraz pozwoli na łatwiejsze opracowanie prognozy pogody w języku niemieckim (często jest to pracą domową).opisz pogodę w lato oraz na jesieni w polsce.. - Rozmawiamy o pogodzie..

daje naj;)napisz dzisiejszĄ pogodĘ po niemiecku.

W poniedziałek we wrocławiu jest słonecznie .. Autor zadania wybrał już najlepsze rozwiązanie lub straciło ono ważność.. (4 zdania) PS.. Niestety większości z nich trzeba będzie nauczyć się na pamięć, gdyż różnią się one zarówno od angielskich jak i polskich odpowiedników.Na pewno przyda nam się kilka kluczowych słówek: die Sonne - słońce.. Question from @Stickrpg5555 - Gimnazjum - Język niemieckiOpisz pogode po niemiecku .. dam naj 6-7 zdaŃ z tŁumaczeniemZnajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Opisz dzisiejszą pogodę po niemiecku.. Das Wetter ist schlecht heute./ Dzisiaj jest brzydka pogodaOpisz pogode po niemiecku .. Mapka z danymi do opisu w załączniku.. 2011-10-03 18:26:34; opisz pogode na dzis w2 zdaniach 2015-12-04 17:29:57; Opisz krótko dzisiejszą pogode po rosyjsku.. Odpowiedz.. Opisz swoje wakacyjne praktyki na oddziale chirurgii ogólnej po 1 roku kierunku lekarskiego na 250-300 słów po angielsku, opisz co robiłeś na.. +0 pkt.. Proszę czekać.. 1 ocena Najlepsza odp: 100%.. W czwartek i piątek może być wietrznie i pochmurnie, ale na weekend znów wróci ciepło.. Autor zadania wybrał już najlepsze rozwiązanie lub straciło ono ważność.Po niemiecku opisz swój dzień, nie w punktach (długie) More Questions From This User See All..

po niemiecku.

Dziś jest zimno.. prosze!. Der m. błyskawica - der Blitz.. Opisz dzisiejszą pogodę po niemiecku .-czyli trzeba napisac jaka byla temperatura, czy bylo slonecznie ,czy padal deszcz lub snieg ,jaki byl wiatr itp .. - Potrafię powiedzieć jaka jest dzisiaj pogoda.. - Jest pogodnie.. - Jest chłodno.. 2010-04-25 11:37:57; Koto najlepiej opisze dzisiejszą pogode dostanie naj!. deszcz - der Regen.. Odpowiedz.. - Jest zimno.. ConnCordeePL March 2019 | 0 Replies .Na lekcji języka niemieckiego w szkole podstawowej, w gimnazjum czy w szkole średniej często poruszany jest temat pogody.. 0.Pogoda po niemiecku to kolejny dział, który często może przydać się w codziennym życiu, jak i również podczas pisania np. pocztówki po niemiecku.. - jaka jest dzisiaj pogoda Wie ist es draußen?- jak jest na zewnątrzOpublikowany in category Język niemiecki, 28.09.2020 >> .. pilne na dzisiaj !. będę wdzięczny opisz pogodę w lato oraz na jesieni w polsce.. po niemiecku.. Es ist schön draußen./ Na zewnątrz jest ładnie; Es sind 24 Grad heute./ Dzisiaj jest 24 stopnie.. Przydatną funkcją, obecną na Fiszkotece, jest możliwość odsłuchu niemieckich słówek czy zdań, co znacznie upraszcza naukę wymowy.Opisz pogodę po niemiecku (5 zdań) dla miejscowości: Würzburg..

To najważniejsze słówka dotyczące pojęcia pogoda po niemiecku.

wieje chlodny wiatr .rano temperatura wynosi 10 'C , a po południu 12'C..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt