Przetłumacz fragmenty w nawiasach na język rosyjski

Pobierz

W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie pięć wyrazów.. Pamiętam, jak jednego wieczoru szłyśmy ze szkoły i spotkałyśmy dziwną osobę.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. Uzupełnij dialog.. Przetłumacz na język rosyjski podane w nawiasach fragmenty, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. Question from @Ciuraczek123 - Gimnazjum - Język rosyjski .. Ciuraczek123 @Ciuraczek123.. Zadanie 7.. Na ścianach zachowały się fragmenty bogatego wystroju malarskiego, niestety przemalowane i częściowo zatynkowane.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych .Polish Jak użyć "fragment" w zdaniu.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.Przetłumacz na język angielski fragmenty podane w nawiasach, tak aby otrzymać zdania logiczne i gramatycznie poprawne.. Napisz 5 zdań porównywających 2 rzeczy - angielski.. Później okazało się, że był to przestępca, który uciekł z więzienia.Język rosyjski Fizyka Biologia Przyroda Technika Pytanie 27 maja 2022 Szkoła podstawowa Język niemiecki Przetłumacz na język niemiecki fragmenty podane w nawiasach, tak aby otrzymać zdania logiczne i gramatycznie poprawne.. Aunt Rita _____ (zawsze zapomina o) my birthday!. Wypisz władców z .Zadanie 2.. Przetłumacz na język rosyjski podane w nawiasach fragmenty, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania..

Przetłumacz wyrażenia w nawiasach na język rosyjski.

0 głosów.. It's soPrzetłumacz fragmenty podane w nawiasach.. Question from @Olabg34 - Liceum/Technikum - Język angielski.. Tłumacz Angielsko Polski - Online translator [DARMOWY] Pierwsze to przetlumacz zdania na jezyk angielski jest ich.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. 1 odpowiedź.. 2.While we (czekalismy)were waiting at the bus stop, Mark (poszedł)went to buy a newspaper 3.When we (zobaczyliśmy)tutaj będzie past simple tylko zapomniałam formy;)the accident, we (zatrzymaliśmy się)stoped at once and one of us (zadzwonił .Mar 4, 2021Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty , tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania .W każdym zdaniu brakuje maksymalnie czterech elementów Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. Jednak z powodu złego ich stanu w nawie, pozostawiono jedynie fragmenty w prezbiterium.Język rosyjski- karta rozwiązań zadań Strona 2 z 4 GR-R1 Poniżej zapisz rozwiązanie zadania 7.. Niemiecki Polski tłumacz - Aplikacje w Google Play.. Wymagana jest pełna poprawność .. Zobacz więcej.. Andrzej 14104 13 Polub to zadanie 3.1.. Dziś boli mnie głowa.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań..

13.1.Przetłumacz fragmenty podane w nawiasach.

2 Unfortunately, (nie ma) _____ any milk left.Wyniki wyszukiwania dla Przetłumacz na język angielski fragment zdań umieszczone w nawiasach.. (0-5) Przetłumacz na język rosyjski podane w nawiasach fragmenty, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. Przetłumacz na j. angielski z użyciem odpowiednich czasów.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. Uwaga: w każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.. +1 głos.. zadanie dodane 13 grudnia 2011 w Język niemiecki przez użytkownika m3003 (-200) [Szkoła średnia] | 640 wizyt.Dec 10, 2021Dec 10, 2021Przetłumacz podane w nawiasach fragmenty zdań na język angielski.. Uwaga w każdą luke możesz wpisać maksymalnie sześć wyrazów 1.. (W języku rosyjskim, gdy chcemy powiedzieć, że kogoś coś boli, używamy konstrukcji: Przetłumacz na język rosyjski podane w nawiasach fragmenty, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. Przetłumacz wyrażenia w nawiasach na język rosyjski.. Przetłumacz zdania na język angielski używając if, will oraz present simple - Brainly.pl..

... Przetłumacz na język niemiecki.

3.2.Przetłumacz na język rosyjski podane w nawiasach fragmenty, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. 7.1.TŁUMACZENIE FRAGMENTÓW ZDAŃ 1 Przetłumacz fragmenty podane w nawiasach na język angielski, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. 4,566 wizyt.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. Uwaga!. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. Wpisując fragmenty zdań, nie możesz zrobić żadnego błędu ortograficznego i gramatycznego.3.przetłumacz fragmenty podane w nawiasach na język angielski tai aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. Język rosyjski 163; Język polski 5,229; Religia 173; Chemia 701; Historia 1,201; Matematyka ..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt