Modlitwa za cierpiących w czyśćcu

Pobierz

Bramo niebieska, - Królowo Wniebowzięta, - Święty Michale, -Modlitwa za dusze w czyśćcu cierpiące Bramo niebieska, - Królowo Wniebowzięta, - Święty Michale, -MODLITWA ZA ZMARŁYCH W CZYŚĆCU CIERPIĄCYCH Panie, Boże Wszechmogący, ufając Twemu wielkiemu Miłosierdziu zanoszę do Ciebie moją pokorną modlitwę: wyzwól duszę Twego sługi (Twojej służebnicy) od wszystkich grzechów i kar na nie.. Chryste wysłuchaj nas.. Synu Odkupicielu świata, Boże, -zmiłuj się nad nami.. LITANIA ZA ZMARŁYCH W CZYŚĆCU CIERPIĄCYCH Ojcze z nieba Boże, -zmiłuj się nad nami.. Święta Trójco, jedyny Boże, -zmiłuj się nad nami.MODLITWA ŚW. GERTRUDY uwalniająca 1000 dusz z czyśćca Ojcze Przedwieczny, ofiaruję Ci, Najdroższą Krew Boskiego Syna Twego, Pana naszego, Jezusa Chrystusa w połączeniu ze wszystkimi Mszami świętymi dzisiaj na całym świecie odprawianymi, za dusze w Czyśćcu cierpiące, za umierających, za grzeszników na świecie, za grzeszników w Kościele powszechnym,LITANIA ZA ZMARŁYCH W CZYŚĆCU CIERPIĄCYCH Ojcze z nieba Boże, -zmiłuj się nad nami.. Wejrzyj na ich karanie i męki, jakie ponoszą, na łzy, które przed Tobą wylewają.. Zmiłuj się nad nimi i odpuść im grzechy.. Święta Trójco, jedyny Boże, -zmiłuj się nad nami.. Niech święci Aniołowie jak najprędzej zaprowadzą ją z ciemności do wiekuistego światła, z karania do wiecznych radości.Módlmy się Do Dusz W Czyśćcu Cierpiących..

O pomocy dusz w czyśćcu cierpiących. "

Usłysz ich błagania i jęki, którymi wołają do Ciebie o miłosierdzie.Litania za zmarłych w czyśćcu cierpiących Opublikowany 30/09/2011 przez admin Ojcze z nieba Boże, -zmiłuj się nad nami.. Odpowiedział mi Jezus, że na przyszłą noc da mi poznać, za kogo mam się modlić.. • odmówienie dowolnej modlitwy w intencji, w której modli się Ojciec Święty • odpust może być uzyskany tylko jeden raz danego dnia.Modlitwa wstępna: Panie Jezu, udziel mi, proszę, potrzebnej łaski, abym rozważając w duchu wiary i miłości cierpienia zmarłych poddanych oczyszczeniu mógł im przyjść z pomocą, a dla siebie wyprosić łaskę / wymienić jaką/, o którą Cię proszę przez ich wstawiennictwo.Modlitwa za Dusze w czyśćcu cierpiące ..

Oto nasza propozycja: litania za zmarłych w czyśćcu cierpiących.

Duchu Święty, Boże, -zmiłuj się nad nami.. Wspomnij, najłaskawszy Ojcze,Do dusz w czyśćcu cierpiących 4,00 zł Ci, którzy odeszli, mogą wstawiać się u Matki Najświętszej i Boga za nami, żyjącymi na ziemi.. Bramo niebieska, -Diecezjalna - z a wszystkich zmarłych a w szczególności za zmarłych z kół różańcowych i w czyśćcu cierpiących.. Usłysz ich błagania i jęki, którymi wołają do Ciebie o miłosierdzie.. Ojcze z nieba, Boże, zmiłuj się nad nami.. Zmiłuj się nad nimi i odpuść im grzechy.. Nie bójmy się prosić dusz czyśćcowych o wyjednanie potrzebnych do świętego życia łask.. Chryste usłysz nas.. Duchu Święty, Boże, -zmiłuj się nad nami.. Święta Maryjo, -módl się za nim (nią, nimi).. Usłysz ich błagania i jęki, którymi wołają do Ciebie o miłosierdzie.. Intencja ewangelizacyjna - Katecheci Módlmy się za katechetów, powołanych do głoszenia Słowa Bożego, aby byli jego odważnymi i kreatywnymi świadkami z mocą Ducha Świętego.Prosimy o umieszczanie intencji i próśb o modlitwę poniżej w komentarzach.I nie zapomnijcie dać oraz zasubskrybujcie nasz kanał.Zapraszamy również do polu.. Usłysz ich błagania i jęki, którymi wołają do Ciebie o miłosierdzie.. Synu, Odkupicielu świata, Boże, zmiłuj się nad nami..

Duchu Święty, Boże, -zmiłuj się ...wejrzyj na biedne dusze w czyśćcu cierpiące.

Redakcja portalu MODLITWA Najświętsza Panno Nieustającej Pomocy, Matko litościwa, racz spojrzeć na biedne dusze, które sprawiedliwość Boża zatrzymuje w płomieniach czyśćcowych.Boże mój, przez Najsłodsze Serce Maryi ofiaruję Ci tę modlitwę i proszę, abyś ją przyjął za dusze w czyśćcu cierpiące.. Baranku Boży, który z nieprzebranego miłosierdzia gładzisz grzechy nasze, zmiłuj się nad nami.. Duchu Święty, Boże, zmiłuj się nad nami.. Ojcze z nieba Boże, -zmiłuj się nad nami.. Duchu Święty, Boże, -zmiłuj się nad nami.. Wejrzyj na ich karanie i męki, jakie ponoszą, na łzy, które przed Tobą wylewają.. Wspomnij na Krew Przenajświętszą,Litania za zmarłych w czyśćcu cierpiących Ojcze z nieba Boże, -zmiłuj się nad nami.. Mały modlitewnik za zmarłych, zawiera różne modlitwy za zmarłych a także modlitwy za dusze czyśćcowe.. Synu Odkupicielu świata, Boże, -zmiłuj się nad nami.. Miłosierdzie Boże ponad wszystkie dzieła Jego.Litania za zmarłych w czyśćcu cierpiących 4 listopada 2014 15:42 Komentowanie nie jest możliwe Views: 1566 Oktawa Uroczystości Wszystkich Świętych szczególnie skłania do modlitwy za dusze w czyśćcu cierpiące, które oczekują na naszą modlitewną pomoc.wejrzyj na biedne dusze w czyśćcu cierpiące.. Wspomnij na Krew Przenajświętszą,Modlitwa za dusze w czyśćcu cierpiące Maryjo, pospiesz z pociechą dla tych dusz, które Cię zawsze kochały..

Boże miłosierny, z tronu Twojej chwały wejrzyj na biedne dusze w czyśćcu cierpiące.

Święta Trójco, jedyny Boże, -zmiłuj się nad nami.. Synu Odkupicielu świata, Boże, -zmiłuj się nad nami.. Święta Maryjo, -módl się za nim (nią, nimi).. Synu Odkupicielu świata, Boże, -zmiłuj się nad nami.. Boże miłosierny, z tronu Twojej chwały wejrzyj na biedne dusze w czyśćcu cierpiące.. Synu Odkupicielu świata, Boże, -zmiłuj się nad nami.. Synu Odkupicielu świata, Boże, -zmiłuj się nad nami.. Zmiłuj się nad nimi i odpuść im grzechy.. Święta Trójco, jedyny Boże, -zmiłuj się nad nami.. Wspomnij, najłaskawszy Ojcze, na Mękę, którą Twój Syn podjął dla nich.. GRUDZIEŃ.. a Bardzo ważna jest modlitwa do Dusz w Czyśćcu Cierpiących, prosząc w Ich intencji, ale również u nich wypraszać pomoc dla nas samych.Małe poświęcenie podjęte w trakcie życia ziemskiego będzie z pewnością docenione przez wszystkich cierpiących.. Wejrzyj na ich karanie i męki, jakie ponoszą, na łzy, które przed Tobą wylewają.. Ojcze nasz… Zdrowaś Maryjo… Wieczny odpoczynek…Nov 6, 2021Mar 19, 2022O pomocy dusz w czyśćcu cierpiących - Dzielmy się Miłością!. Święta Maryjo, - módl się za nim (nią, nimi).. Duchu Święty, Boże, -zmiłuj się nad nami.. LITANIA ZA ZMARŁYCH W CZYŚĆCU CIERPIĄCYCH Ojcze z nieba Boże, -zmiłuj się nad nami.. Wspomnij, najłaskawszy Ojcze, na Mękę, którą Twój Syn podjął dla nich.. Także przez nie możemy zanosić prośby o spokojne odejście na tamten świat.Zakończyć modlitwą: Boże mój, przez Najsłodsze Serce Maryi ofiaruję Ci tę modlitwę i proszę, abyś ją przyjął za dusze w czyśćcu cierpiące.. W tym czasie pytałam Pana Jezusa: Za kogo jeszcze mam się modlić?. To wcale nie jest takie trudne.. Wejrzyj na ich karanie i męki, jakie ponoszą, na łzy, które przed Tobą wylewają..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt