Pozdrowienia na pocztówkę po niemiecku

Pobierz

Bardzo proszę o pomoc, bo niemieckiego uczę się dopiero od miesiąca i nie potrafię tego napisać.. - Nieformalne zakończenie - pożegnanie i pozdrowienia np. Gruß, Peter.. - Do zobaczenia / Trzymaj się.. - Jak się masz?. -czas spędzam na wędrówkach.. 0 ocen | na tak 0% 0 0Życzenia, które znajdziesz w tym akapicie możesz z powodzeniem wysłać osobie mocno wierzącej, np. zaprzyjaźnionemu księdzu lub osobie starszej, którą się opiekowałeś/aś podczas pobytu i pracy w Niemczech.. Użytkownicy szukali również w naszych zbiorach: - Mam nadzieję że u Ciebie wszystko w porządku.. Proszę o pomoc, dam celujący Napisz pocztówkę po powrocie z wakacji do kolegi, uwzględnij: - miejsce pobytu na wakacjach, - czas jaki tam spędziłeś, - formach spędzania czasu - termin powrotu +0 pkt.. Pierwsze dwie strony zawierają życzenia urodzinowe w formie zdań, a kolejne wierszyki urodzinowe które najlepiej nadają się na kartki urodzinowe po niemiecku.. - pogoda jest ładna.. Autor: ślicznotka1978 41 (140 głosów) Oceń: SkopiujTłumaczenia w kontekście hasła "Serdeczne pozdrowienia" z polskiego na niemiecki od Reverso Context: "Serdeczne pozdrowienia, Petermanowa.. Question from @Agnieszkazy40 - Szkoła podstawowa - Język niemiecki .. Proszę o 3 powody dlaczego warto uczyc sie języka niemieckiego po .serdeczne pozdrowienia (też: pozdrowienia, pozdrawiam gorąco) volume_up liebe Grüße serdeczne pozdrowienia volume_up schönen Gruß serdeczne pozdrowienia (też: moc pozdrowień) volume_up viele Grüße serdeczne pozdrowienia (też: moc pozdrowień) volume_up viele liebe Grüße serdeczne pozdrowienia (też: moc pozdrowień) volume_up beste GrüßePROSZĘ O NAPISANIE POZDROWIEŃ Z WAKACJI DO KOLEŻANKI KTÓRE MUSZĄ ZAWIERAĆ NASTĘPUJĄCE INFORMACJE: - od 3 dni przebywam w górach..

Oprócz: Pozdrowienia po niemiecku.

Jeśli mowa o pozdrowieniach z wakacji, najpopularniejsze są te przesyłane w formie pocztówki z miejsca, w którym odpoczywamy, zwykle opatrzonej krótkim tekstem w stylu: "Pozdrowienia ze słonecznego.. przesyła.". albo "Siedzę na plaży/ chodzę po górach, myślę o Tobie i pozdrawiam.. ".Długie życzenia wielkanocne po niemiecku.. POCZTÓWKA DRUGA: - jestem na wycieczce w paryżu.. Viele Grüße aus Pozdrowienia z Joanna Witaj, trafiłeś na stronę poświęconą nauce języka niemieckiego.. Przykładowe życzenia urodzinowe z tłumaczeniem: Alles Gute zum Geburtstag!Pozdrowienia po niemiecku: 1.. Tylko nie kopiujcie z internetu.. Można też w ten sposób (za pomocą kartki okolicznościowej) złożyć życzenia świąteczne, imieninowe, gratulacje.. Znajdziesz tutaj wypracowania po niemiecku, podstawowe zagadnienia gramatyczne, wskazówki dotyczące efektywnej nauki języka obcego.. Informacja o miejscu naszego pobytu - wspominamy o miejscu, w którym się znajdujemy.. - z kim pojechałam.Pisząc pocztówkę możemy wykorzystać niżej proponowane zwroty.. Klasa 8 j. niemiecki.. - Pozdrawiam.. Z góry dziękuję.. Ich segle und angle viel.Tłumaczenia dla hasła " pozdrowienia " w polsko » niemiecki słowniku (Przełącz na niemiecko » polski ) przekazywać pozdrowienia.. Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami.pocztówka po niemiecku ..

Pozdrowienia po niemiecku: Wie geht es dir?

przekazywać komuś pozdrowienia.Niemiecki!. Informacja dodatkowe - piszemy o tym jak spędzamy czas wolny, jaka jest pogoda, czy wyjazd nam się podoba.. Hej ma na jutro zadane z niemieckiego napisać pocztówkę z dowolnego miasta Niemiec z wakacji do Sorki.. Pierwszą kartkę pocztową wydano w Austrii w 1869 roku.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "POZDROWIENIA" - polskiego-niemiecki oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.Hallo!. Zwrot powitalny.. przekazywać komuś pozdrowienia.. Proszę o przetłumaczenie mi tego na język niemiecki.Oczywiście, że tak!. - Pozdrowienia, Piotr.. -.Jak najbardziej można też zacząć pocztówkę od bezpośredniego zwrotu do adresata, używając tylko jego imienia, np.: Adam … - Adamie… W kolejnej części można już zacząć opisywać miejsce pobytu, np.: Greetings from… - Pozdrowienia z… I'm writing to you from… - Piszę do Ciebie z… I'm spending my holidays in the mountains.. Gdzie tylko jestem, co tylko robię, zawsze kochany myślę o Tobie ;) Autor: ślicznotka1978 50 (97 głosów) Oceń: Skopiuj Pozdrowienia śle z oddali, byśmy szybko się spotkali Daje Ci buziaka słowami bo odległość między nami nie pozwala dać ustami..

zasyłać pozdrowienia.

wg Wojtekp.. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.Poniżej znajdziecie różnego rodzaju życzenia urodzinowe po niemiecku z tłumaczeniem na polski.. Kilka wskazówek: pisz krótko,Sprawdź tutaj tłumaczenei niemiecki-polski słowa pozdrowienia z Niemiec w słowniku online PONS!. - Jak się ma Pan/Pani/Państwo?. Wiosna nadeszła i wszystko ożywia, pięknego dnia wielkanocnego życzę Wam, moi kochani!. Napisz pocztówkę z pozdrowieniami z jakiegoś miasta uwzględnić następujące informacje : -pozdrowienia na początek -wrażenia -pogoda -zajęcia -zwrot na zakończenie.. Pocztówka po angielsku - wzór Przykład pocztówki nr 1 Pocztówka z wakacji w Grecji: Hi JaredPocztówki wysyłane są najczęściej po to, aby krótko poinformować o przebiegu podróży i dać dowód pamięci o adresacie.. "Napisz do koleżanki z Niemiec kartkę pocztową, a w niej: -prześlij pozdrowienia; -poinformuj koleżankę, co obecnie robisz; -podaj miejsce kursu; -napisz, jakie są twoje wrażenia; -opisz pogodę; -napisz kiedy wracasz.. Zapraszamy do naszych zbiorów zgromadzonych w działach: Ściągi gotowce wydrukowane, czy też Ebuda-cd - ściągi na płycie.. Give my love / Say hi to … / Say hello to … - Przekaż pozdrowienia / Pozdrów … See you / Keep well - Do zobaczenia / Trzymaj się Regards.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "PRZESYŁA CI POZDROWIENIA" - polskiego-niemiecki oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.NAPISZ POCZTÓWKĘ PO NIEMIECKU zredaguj do koleżanki pocztówkę z bon w której, przekażesz pozdrowienia z pobytu z gór napiszesz jaka jest pogoda, opiszesz jedną z atrakcji turystycznych miejscowości w której wypoczywasz określisz termin powrotu do domu ..

Przekaż pozdrowienia / Pozdrów ….

Będę bardzo wdzięczna.. - Spędzam wakacje w górach.Pozdrowienia j niemiecki Przykłady z naszej społeczności Liczba wyników dla zapytania 'pozdrowienia j niemiecki': 10000+ ALS/WENN Test.. Odpowiedz Odpowiedzi: 2 0 about 11 years ago Hallo Marta, herzliche Grusse aus Kołobrzeg.z daleka do Ciebie ślę pozdrowienia.. Klasa 4 Klasa 5 Klasa 6 Klasa 7 Klasa 8 Liceum Technikum j. niemiecki .Musisz przetłumaczyć "PRZESYŁA CI POZDROWIENIA" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt