Opowieści z narnii test

Pobierz

a) Plażę b) Zaśnieżony las c) Góry .Test z lektury "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa" - poziom trudny | QuizMe.. Opowieści z Narnii - test dla klasy V DRAFT.. Podczas jakiej zabawy Edmund znalazł się w Narnii?W Narnii-test podsumowujący znajomość lektury" Opowieści z Narnii".. Lew, Czarownica i stara szafa C.S. Lewis Przedstawione scenariusze lekcyjne poświęcone omówieniu obowiązkowej lektury szkolnej stanowią część cyklu skupionego na najistotniejszych zagadnieniach związanych z tekstem Clive'a Staplesa Lewisa Opowieści z Narnii.. Imię i nazwisko klasa.Opowieści z Narnii - test dla klasy V. DRAFT.. a) dwoje, b) troje c) czworo.. Sprawdź, ile pamiętasz!. baśń .Zobacz quiz: Opowieści z Narnii.. Lew, czarownica i stara szafa" przeznaczony dla dzieci z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim.Lektura obowiązkowa Opowieści z Narnii.. C. dziupla wśród korzeni wielkiego drzewa.. Pytania są trudne i nie ma co liczyć na taryfę ulgową!. Piotr, Zuzanna, Edmund i Łucja.. Nie ma czegoś takiego jak Narnia!. Przewiń.Chcesz sprawdzić swoją wiedzę z książki ''Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa'' lub poćwiczyć do nadchodzącej kartkówki?. Kim był .Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa - quiz.. "Opowieści z Narnii.. Test wiedzy na temat powieści "Lew, czarownica i stara szafa".Test ze znajomości lektury pt. "Opowieści z Narnii" 1..

1) Kto jest autorem książki pt. ,,Opowieści z Narnii'' a) C.S Lewis b) Jan Brzechwa c) Hans Christian Andersen 2) Kiedy rozgrywa się akcja opowieści a) Po drugiej wojnie światowej b) Podczas pierwszej wojny światowej c) Podczas drugiej wojny światowej 3) Co Łucja zauważyła w szafie?

ZAPISZ SIĘ!. C.S. Lewis, "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa" - oto quiz dla naprawdę doświadczonych Narnijczyków.. "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa to nadal jedna z bardziej popularnych lektur.. a) Piotra, Zuzannę i Łucję b) Białą Czarownię c) Króla .TEST z lektury.. Czy to żart?. Lew, czarownica i stara szafa"Klasy 4-6 C.S. Lewis: Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa - test.. Zaznacz, aby zobaczyć wynik.. Tagi dla tego testu: ta lektura jest fantastyczna Podaj swoje imię:Przesłano: 2018-06-28.. Czas na odpowiedź: 10 sekund.. Lew, czarownica i stara szafa - test wiedzy ze znajomości lektury.. annamisztal.Plik test Opowieści z Narnii.doc na koncie użytkownika annagawin7 • folder Lektury SP scenariusze lekcji • Data dodania: 17 wrz 2012Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!. Lew, Czarownica i stara szafa" - test znajomości lektury.. Książka opowiada o czwórce dzieci, które przedostają się do magicznej krainy przez tylne drzwi starej garderoby.. a) fauna Tumnusa, b) Białą Czarownicę, c) Aslana.. powieść baśniowa/ fantastyczna.. Ile było rodzeństwa?. Gdzie Tumnus zaprosił Łucję?. Zaloguj się aby ocenić lub skomentować publikację.. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.. Opowieści z Narni - sprawdzian z lektury..

Lew, Czarownica i stara szafa" (lektura obowiązkowa) - test podsumowujący, plik: -opowiesci-z-narnii-lew-czarownica-i-stara-szafa-lektura-obowiazkowa-test-podsumowujacy.doc (application/msword) NOWE Słowa na start!W tym quizie możesz wykazać się wiedzą o lekturze pt. ,,Opowieści z Narnii Lew, Czarownica i Stara SzafaOpowieści z Narni - sprawdzian z lektury Quiz - Quizizz.

Kogo Łucja spotkała w Narnii podczas swojej pierwszej wizyty?. Lew, Czarownica i stara szafa.. Rozwiąż test i sprawdź!Rozpocznij test.. Pobrań.. Podczas II wojny światowej czwórka rodzeństwa zamieszkuje na wsi w domu ekscentrycznego profesora.. Rozpocznij test.. Zachęcam do sprawdzenia swojej wiedzy.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. a) Piotr b) Łucja c) Edmund 4.. Kto jako pierwszy poznał sekret szafy?. Eryk, Zuzanna, Patryk i Łucja.. Czym jest Narnia?. a) Zuzanna, b) Łucja, c) Piotr.. Jak dobrze znasz fabułę ksążki Opowiesci z Narnii?. Legenda o świętym Aleksym.Chcę sprawdzić waszą wiedzę na temat lektury Opowieści z Narnii lew czarownica i stara szafa.. Wybierz właściwą odpowiedź.. Jak dobrze pamiętasz tę lekturę?Opowieści z Narnii Quiz - Test.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. 1) Jaką rolę pełniła Biała Czarownica w Narnii?. Czas na odpowiedź: 10sekund.. Brakuje odpowiedzi.. Rozwiąż test!Test ze znajomości lektury kl.IV: " Opowieści z Narnii.. a) Więziła Jasia i Małgosię b) Przyjaźniła się z bobrami c) Spowodowała wieczną zimę bez Bożego Narodzenia d) Czekała z niecierpliwością na przybycie Aslana 2) Kogo doprowadziły Bobry do Aslana?.

Podczas wakacji rodzeństwo - Łucja, Zuzanna, Edmund i Piotr (Lucy, Susan, Edmund, Peter) Pevensie odkrywają ... #1.opowieści z narnii - test z wiedzy o opowieści z narnii ,,lew, czarownica i stara szafa" - TEST 4free.pl bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmastera.Test znajomości "Opowieści z Narnii" C. Wymień imiona rodzeństwa od najstarszego do najmłodszego.

Jest to test sprawdzający wiadomości z lektury "Opowieści z Narni.. "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa" to klasyczna baśń fantasy autorstwa C.S. Lewisa.. Rozwiąż test!Opowieści z Narni.. B. dosyć duża nora.. Test Z Opowieści z Narnii - Teleturniej.. Piotr, Łucja, Zofia i Eryk.. Maksymalna liczba punktów: 25 1.. Średnia ocena.. D. niewielka pieczara wykuta w czerwonawej skale.Latarnik test z treści.. Scharakteryzuj wzorce sentymentalnych kochanków.. Lektura w klasie 5.. Kto z rodzeństwa pierwszy spotkał Białą Czarownicę?. Dział: Szkoła podstawowa - kl. IV-VIII.. a) do pałacu Czarownicy b) do swojego domku c) do starej szafy 3.. "Opowieści z Narnii.. (0-6) * Dom pana Tumnusa to A. jama w ziemi..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt