Komunikacja między ludźmi spitzberg

Pobierz

Komunikacja między ludźmi (nowe wydanie) to kompendium wiedzy na temat komunikacji i lektura obowiązkowa dla osób chcących poprawić umiejętności komunikowania się w na wszystkich płaszczyznach życia.. Książka wybitnych specjalistów w obszarze skutecznego komunikowania się: pokazuje, jak wiedza, motywacja i umiejętności wpływają na nasze zdolności k, Komunikacja między ludźmi, Księgarnia PWN Gdańsk zaprasza .. Tytuł: Komunikacja między ludźmi Autor: Morreale Shewryn P, Spitzberg Brian H., Barge J. Kevin Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN ISBN: 9788301182908 Tłumacz: Izdebski Paweł, Jaworska-Surma Aleksandra, Kobylińska Dorota Języki: polski Rok wydania: 2020J.. wysyłka do 3 - 5 dni .. Spitzberg Brian H., .Księgarnia PWN: S.P.. Ta książka to ?biblia komunikacji?, w której czytelnik znajdzie:?. 61 651 55 95 .Język: polski.. Status zamówienia .. Inne wydania Dodaj do pakietu Kup książkę Książka wybitnych specjalistów w obszarze skutecznego komunikowania się!KOMUNIKACJA MIĘDZY LUDŹMI.. Motywacja, wiedza i umiejętności.. Konflikt i kooperacja, społeczeństwo.. Koszty i sposoby dostawy Pomoc - FAQ Kontakt.. Zaoszczędzisz: 26,88 zł.. Dodaj do pakietu Kup książkę Komunikacja między ludźmi - opis wydawcy Prawie wszystko, co jest ważne dla ludzkiej kondycji, zarówno tej dobrej, jak i złej, ma swój początek w komunikacji..

Strona główna / Psychologia ...Komunikacja między ludźmi.

Obok definicji, twierdzeń i hipotez podaje przykłady z życia i analizuje je w .ta książka to 'biblia komunikacji', w której czytelnik znajdzie: · podstawowe informacje dotyczące komunikowania się ludzi · wiedzę dotyczącą komunikacji interpersonalnej · informacje i ćwiczenia, które pomogą poszerzyć umiejętność komunikacji w małych grupach, podejmowania decyzji i przywództwa · cenne wskazówki dotyczące przemówień, wystąpień …ta książka to 'biblia komunikacji', w której czytelnik znajdzie: · podstawowe informacje dotyczące komunikowania się ludzi · wiedzę dotyczącą komunikacji interpersonalnej · informacje i ćwiczenia, które pomogą poszerzyć umiejętność komunikacji w małych grupach, podejmowania decyzji i przywództwa · cenne wskazówki dotyczące przemówień, wystąpień …Książka wybitnych specjalistów w obszarze skutecznego komunikowania się: - pokazuje, jak wiedza, motywacja i umiejętności wpływają na nasze zdolności komunikacyjne; - przedstawia podstawowe zasady komunikacji oraz uczy, jak z nich korzystać w celu skuteczniejszego komunikowania się z innymi; - omawia główne wyzwania i zagrożenia w różnych sytuacjach komunikacyjnych i wskazuje, jak pokonać trudności w tym zakresie, aby osiągnąć osobisty i zawodowy sukces.Prawie wszystko, co jest ważne dla ludzkiej kondycji, zarówno tej dobrej, jak i złej, ma swój początek w komunikacji..

Książka wybitnych specjalistów w obszarze skutecznego komunikowania się ...Książka Komunikacja między ludźmi.

Motywacja, wiedza i umiejętności J. Kevin Barge , Sherwyn P. Morreale i inni Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.). Spitzberg, J.K. Barge - Komunikacja między ludźmiKomunikacja między ludźmi Motywacja wiedza i umiejętności | Morreale S.P., Spitzberg B.H., Barge J.K. | Wydawnictwo Naukowe PWN.. Sugerowana cena 119,00 zł.. KOMUNIKACJA MIĘDZY LUDŹMI Książka wybitnych specjalistów w obszarze skutecznego komunikowania się.. Największa księgarnia medyczna, niskie ceny i darmowa dostawa, szybka realizacja zamówień, ponad 10-lat doświadczenia w internecie, bezpieczeństwo zakupów.Kup teraz na Allegro.pl za 179,68 zł KOMUNIKACJA MIĘDZY LUDŹMI MORREALE SPITZBERG na Allegro.pl - WARSZAWA - Stan: nowy - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!Komunikacja między ludźmi (nowe wydanie) to kompendium wiedzy na temat komunikacji i lektura obowiązkowa dla osób chcących poprawić umiejętności komunikowania się w na wszystkich płaszczyznach życia.. Rok wydania: 2011.. Kevin Barge Brian H. Spitzberg Sherwyn P. Morreale: Tłumaczenie: Paweł Izdebski () Aleksandra Jaworska-Surma Dorota Kobylińska: Redakcja: Urszula Jakubowska: oraz: Sherwyn P. Morreale J. Kevin Barge Brian H. Spitzberg: Wydawcy: WN PWN (2011) Wydawnictwo Naukowe PWN (2007-2011) PWN (2008) ISBN: 978-83-01-14939-0: Autotagi:451 str. 7 godz. 31 min..

⇨ kup w CzaryMary.pl Przeczytaj opis ⇨ Podstawowe informacje dotyczące komunikowania się ludzi?Fragment książki Komunikacja między ludźmi S.P.

Książka wybitnych specjalistów w obszarze skutecznego komunikowania się: - pokazuje, jak wiedza, motywacja i umiejętności wpływają na nasze zdolności komunikacyjne; - przedstawia podstawowe zasady komunikacji oraz uczy, jak z nich korzystać w celu skuteczniejszego komunikowania się z innymi;Komunikacja między ludźmi SLEVA -0 Kč Autor: Morreale Shewryn P, Spitzberg Brian H., Barge J. Kevin.. 744 str. 12 godz. 24 min.. Podstawy wiedzy o komunikacji między ludźmi mówi, czym jest komunikacja, jakim narzędziem komunikowania jest język, czym charakteryzują się odmienne kanały przekazywania treści .Komunikacja między ludźmi, Morreale S. P., Spitzberg B. H., Barge J. K., 76,4 zł.. 744 strony.. Sprawdź status zamówienia Sprawd ź.. Autor: Morreale S. P., Spitzberg B. H., Barge J. K., wydawnictwo: PWN.Książka w kategorii Psychologia.. sugerowana cena 119,00 zł.. Książka wybitnych specjalistów w obszarze skutecznego komunikowania się: pokazuje, jak wiedza, motywacja i umiejętności wpływają na nasze zdolności komunikacyjne; przedstawia podstawowe zasady komunikacji oraz uczy, jak z nich korzystać w celu skuteczniejszego komunikowania się z innymi;Komunikacja między ludźmi (nowe wydanie) to kompendium wiedzy na temat komunikacji i lektura obowiązkowa dla osób chcących poprawić umiejętności komunikowania się w na wszystkich płaszczyznach życia..

Ta książka to "biblia komunikacji", w której czytelnik znajdzie: · Podstawowe informacje dotyczące komunikowania się ludziKomunikacja między ludźmi.

92.12 zł.. Zaoszczędzisz 26,88 zł Sugerowana cena 119,00 zł.. Konflikt i kooperacja, społeczeństwo i rodzina, miłość i przyjaźń, funkcjonowanie handlu i organizacji są możliwe dzięki komunikacji.Część I: Podstawy wiedzy o komunikacji między ludźmi mówi, czym jest komunikacja, jakim narzędziem komunikowania jest język, czym charakteryzują się odmienne kanały przekazywania treści, jaką rolę w procesie komunikacji odgrywa słuchanie itp. Ta książka to "biblia komunikacji", w której czytelnik znajdzie:: · Podstawowe informacje dotyczące komunikowania się ludziKomunikacja między ludźmi Morreale Shewryn P, Spitzberg Brian H., Barge J. Kevin · Podstawowe informacje dotyczące komunikowania się ludzi · Wiedzę dotyczącą komunikacji interpersonalnej · Informacje i ćwiczenia, które pomogą poszerzyć umiejętność komunikacji w małych grupach, podejmowania decyzji .Komunikacja między ludźmi.. wysyłka do 3 - 5 dni.. RZECZYWISTOŚĆ WIRTUALNA A LĘK PRZED WYSTĄPIENIAMI PUBLICZNYMI.. Okładka Miękka..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt