Wymyśl opowiadanie którego

Pobierz

Mały Nemeczek czuł się coraz gorzej.. Wyobraź sobie, że Twój ulubiony mitologiczny bohater znalazł się w twojej klasie.. Napisz opowiadanie na podstawie punktów.1.Przyście kolerżanki mamy z Ludeczka .2.Niechęć mikołajka.3.Podwieczorek.4.Dziewczyna jak chłopak.5.Książki na podłodze.6.Samolot za oknem.7.Wyjście na dwór zbitą szybą.8.Brak deseru.9.Pierwsze i uczucie sympatii.Proszę o pomoc i z góry .Feb 12, 2021Wymyśl jaką przygodę mógł przeżyć guliwer na wyspie , do której dotarł .. Kiedy wraca w końcu stamtąd już do domu postanawia nie wyruszać .. Jest on królem od 10 lat, a rządy przejął po swym ojcu nieboszczyku Lordzie Apollo Wizard , który za swego panowania podbił najpotężniejsze miasto.Wczoraj wybrałam się z Martą na grzyby,ponieważ chciałyśmy zrobić przyjemność mamom i przygotować obiad.Umówiliśmy się na drugą.Obie wyszłyśmy i po chwili zorientowałyśmy się że nie mamy koszyczków.Potem zobaczyłyśmy że dzielnicowy jak codziennie zamyka drzwi o drugiej dziesięć.Musiałyśmy iść z Martą naokoło.Potem skusiła nas promocja dwa w cenie jednego i poszłyśmy kupić sobie ciastka.Kiedy zjadłyśmy była już trzecia i musiałyśmy iść na obiad.Gdy .wymyśl i zapisz opowiadanie, ktore rozpoczyniesz i zakonczysz podanymi zdaniami.. Swoje pomysły zapisz w tabeli.. Jego przeziębienie zmieniło się w poważną chorobę, która każdego dnia postępowała..

Napisz opowiadanie z dialogiem.

Jaki jest tytuł opowiadania?. Pewnego dnia przyszedł do niej listonosz z listem z o tym że odbędzie się wielki .1 .Pewnego dnia w szkole zdarzyła się niemiła sytuacja, ktoś zrzucił z góry Staszkowi Burskiemu na głowę doniczkę.. Poszukaj synonimów i wyrażeń synonimicznych do wyrazów: być, robić, czuć, powiedzieć, myśleć i spisz je na osobnych kartkach1.. Napisz opowiadanie twórcze na podstawie mitu, w którym przedstawisz dalsze losy pary bohaterów.. Jak nazywali się bohaterowie.. Rodzina jednak nie mogła sobie na nie pozwolić.. Ulewa nie ustępowała, więc postanowiliśmy zwiedzić opuszczony budynek.Wymyśl opowiadanie o charakterze fantastycznym, którego akcja toczy się w odległej przeszłości.. .Opublikowano 13.05.2018 na ten temat Polski from Guest.. Ale żaden z nich nic nie wiedział.Czy wojna jest przeszkodą dla miłości?. DODAJ + Język polski.. Gdzie się poznali?Wymyśl opowiadanie którego bohaterem będzie Hera - MidBrainart .. Przepowiadam ci że urodzisz cudnego syna , który będzie bardzo potężny .. Noc była ciemna, w oddali widzieliśmy świecące światełko, które stawało się bardziej widoczne.. Rozpoczęcie: Od pierwszego dnia w nowej szkole Agata czuła się nieswojo.. Akcja tej powieści dzieje się w średniowieczu w mieście Carlin, którego władcą jest Lord Gringous..

Napisz opowiadanie z dialogiem .

Ćwiczenie 14.. Aga7654321 Bardzo dawno temu, była sobie czarodziejka o imieniu Anna mieszkała w niesamowitej krainie Goko.. Szkola edukacja.. Pomyślał, aby popytać kolegów którzy mieli wtedy na górze lekcje.. Kamil i Eura Kiedy się poznali?. Gdzie się poznali?. Akcja opowiadania może rozgrywać się na Ziemi lub na innej planecie.Przydatność 60% Moje spotkanie ze Skawińskim - opowiadanie z dialogiem.. Pomóc mu mogło tylko jedno, bardzo drogie lekarstwo.. To jej zawdzięczali zwycięstwo!Przydatność 60% Opowiadanie.. Plis bardzo bardzo pilne.. ZALOGUJ.. Wymyśl opowiadanie którego bohaterami byłyby osoby przedstawione na fotografiach.Swoje pomysły zapisz w tabeli.. potrzebuje na jutro !Wymyśl opowiadanie, którego bohaterem jest słoń, pszczoła i połykacz ognia.. Zakończenie: Uczniowie klasy VI b rzucili się w stronę Agaty z podziękowaniami.. Swoje pomysły zapisz w tabeli.. Jaki jest tytuł opowiadania?.

Wymyśl opowiadanie, którego akcja toczy się podczas okupacji.

Musiał on pojechać do szpitala.. Co by było, gdyby Orfeuszowi udało się wyprowadzić Eurydykę z podziemi.. Szybko schowaliśmy się w opuszczonej ruinie, by przeczekać burzę.. Może ta historia nie jest prawdziwa, ale mówi o miłości do Ojczyzny, o człowieku, który kochał Ojczyznę i wszystko by zrobił, aby jej nie stracić. Wreszcie, po całonocnej podróży przyleciałam samolotem do małego miasteczka leżącego niedaleko Panamy - Aspinwall.Pobierz: napisz opowiadanie ludeczka.pdf.. Zadanie nie powinno być trudne, jeśli znasz dobrze utwór, na podstawie którego masz pisać opowiadanie.. Bohaterami niech będą stworzenia baśniowe np.: czarodzieje.. Kiedy się poznali?. Przypomnienie zasad pisania opowiadania z dialogiem.. ĆWICZENIEJan 16, 2022Zapis tematu: Opowiadanie z dialogiem, którego bohaterem jest twój robot.. Jak nazywają się bohaterowie?. AsiaWymyśl opowiadanie w którym Mały Książę trafia na kolejną (wymyśloną) planetę (może być to planeta pomiędzy innymi), ma być to oczywiście opowiadanie (dialogi,bohater planety itp) !.

Jaka przygoda ich spotkała?Opowiadanie którego akcja rozgrywa sie w ciągu 53 minut.

elementy, o których przed chwilą mówiliśmy.. Jak nazywają się bohaterowie?. Wymyśl jaką przygodę mógł przeżyć guliwer na wyspie , do której dotarł .. 1) Napisz opowiadanie, którego akcja rozgrywa się w ciągu pięćdziesięciu trzech minut.. Adaś chciał spłacić Staszkowi dług, więc postanowił ustalić sprawcę tego wypadku.. Zuzia Kogo możemy nazwać patriotą i jak się przejawia jego miłość do ojczyzny?. Hera , która nie do końca zrozumiała o co Rei chodziło , nie przejmowała się przepowiednią.. Gdzie się poznali.. Lecz musisz uważać gdyż stracić dziecko jest bardzo łatwo !. Pokaz fragmentów przykładowego opowiadania.. Ćwiczenie 13.. Kiedy sie poznali.. Tytuł:,,Przybysze z innej planety'.. Jaka przygoda ich spotkała.. Ty musisz historię troszkę wzbogacić, czasami dokończyć, dodać nowe szczegóły.. Jagoda Czy podczas wojny istniały prawdziwe przyjaźnie?. Wyobraź sobie, że Prometeusz zdobył ogień w inny sposób niż ten, który poznałeś/poznałaś.Wymyśl inne zakończenie książki "Chłopcy z Placu Broni" | wypracowanie.. Pamiętaj o budowie opowiadania oraz o limicie słów (minimum 100).. Polecenie: Wymyśl przygodę, która mogłaby się przydarzyć twojemu robotowi.. Poszliśmy w jego stronę, kiedy nagle zaczął silnie padać deszcz.. Opisz historię takiej znajomości.. Mar 30, 2021Wymyśl opowiadanie, którego bohaterami byłyby osoby przedstawione na fotografiach.. Jaki przedmiot odegrał ważną role w tej histori.Opowiadanie fantastyczne.. Koleżanki i koledzy dawali jej odczuć, jak bardzo się od nich różni..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt