Godziny po rosyjsku tłumacz

Pobierz

Tłumaczenia uwzględniają płeć.. Tłumaczenie w kontekście: Przybył pół godziny spóźniony, więc wszyscy byli na niego źli.po upływie jakiegoś czasu rok temu год назад (god nazad) czas w stosunku do danego dnia w zeszłym miesiącu в прошлом месяце (v proshlom mesyatse) czas w stosunku do danego dnia w zeszłym tygodniu на прошлой неделе (na proshloy nedele) czas w stosunku do danego dnia wczoraj вчера (vchera) czas w stosunku do danego dnia dzisiaj сегодня (segodnya)Czas po rosyjsku, tłumaczenie, przykładowe zdania | Glosbe Czas tłumaczenia Czas Dodaj Время noun Czasy się zmieniają, lecz natura ludzka pozostaje wciąż ta sama.. Tłumaczenie hasła "Do której godziny" na .Tłumaczenie «godziny» z polskiego na rosyjski.. przykłady tłumaczenia godziny w kontekście: o której godzinie?. Zobacz szczegóły kursu.. Określanie czasu w języku rosyjskim.. godziny otwarcia tłumaczenia godziny otwarcia Dodaj .. Wyniki mogą zawierać przykłady wyrażeń wulgarnych.. Pełniłem funkcje prokuratora stanu Wisconsin do dziś, do godziny 10:00.. W języku potocznym używamy następujących określeń czasu zegarowego: od godziny 5 do 11 - пять ча сов утра - одиннадцать часов утра od 12 do 16 - две над цать ча сов дня - че ты ре ча са дня→ godziny pracy, tłumaczenie na rosyjski, przykładowe zdania | Glosbe godziny pracy czas przeznaczony na zatrudnienie lub działania związane z pracą, zwykle określane jako liczba godzin dziennie lub tygodniowo tłumaczenia godziny pracy Dodaj рабочее время Dopóki nie bedziesz uprawiać seksu w godzinach pracy, nie muszę o tym wiedzieć, dobra?Liczby po rosyjsku Godziny po rosyjsku Dni tygodnia po rosyjsku Miesiące po rosyjsku To już wszystko co należy wiedzieć o podawaniu dat po rosyjsku Przy dobrym opanowaniu liczb i miesięcy, podawanie daty nie powinno sprawiać większego problemu..

Godziny po rosyjsku.

Tłumaczenie mowy, funkcje offline, synonimy, odmiana czasowników, gry.. Tłumacz polsko rosyjski Tłumaczenia ukraiński Tłumacz polsko włoski Tłumacz hiszpańsko polski Tłumaczenia słowackiTłumaczenie hasła "do godziny" na angielski.. Nietypowa reakcja.. Świątek spotkała Williams.. Dopasuj wszystkich dokładnie którychkolwiek słów .. Na przykład, po polsku 15:20 to jest "dwadzieścia po trzeciej", po rosyjsku to "dwadzieścia minut czwartej".. Zasugeruj przykład.. two hours 4717.Tłumaczenia dla hasła " godziny " w francusko » polski słowniku (Przełącz na polsko » francuski ) une demi-heure.. Przykładowe zdania: Nora wciąż była nieprzytomna, ale po godzinie otworzyła oczy.. Po polsku 18:50 to "za dziesięć siódma", po rosyjsku to jest " biez dzisięciu siedem".Tłumaczenie "godziny otwarcia" na rosyjski.. Ten proces może trwać do godziny.Synonimy arabski niemiecki angielski hiszpański francuski hebrajski włoski japoński holenderski polski portugalski rumuński rosyjski turecki chiński.. trwają walki .Dzisiaj poznasz godziny po angielsku wraz z wymową.. polski.. Sugestie: .. Tłumaczenie….. Pełna godzina Do określania czasu w pełnych godzinach wykorzystuje się liczebniki główne , po których występuje odmieniony rzeczownik час .Czas po rosyjsku brzmi inaczej niż po polsku..

godziny przyjęć.

Donny miał zawał cztery godziny po tym jak go wypisaliśmy.. dwie godziny.Polish Russian Przykłady kontekstowe "godziny" w rosyjsko Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Możliwości podania tłumaczeń uwzględniających płeć są ograniczone.. Obie znakomite sportsmenki spotkały się już w Londynie, a Polka zdradziła swoją nietypową reakcję.. Poniedziałek - Piątek 8:00 - 19:00 +48 575 288 381. .. Wyniki mogą zawierać przykłady wyrażeń potocznych.. Aby przetłumaczyć z polskiego na rosyjski, wprowadź tekst do górnego formularza edycji i naciśnij przycisk "Tłumacz".. Więcej informacji.. czas noun masculine + gramatyka chwila, moment; pora +22 definicjeTłumaczenie.. Więcej informacji.17.. Która godzina.. tylko napisy słownie.. Która godzina - Kurs języka rosyjskiego online.. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćAlternatywny translator polsko-rosyjski online.. W oknie edycji na dole znajdziesz przetłumaczony tekst.. Wczoraj, przedwczoraj, jutro, pojutrze po rosyjsku.Tłumaczenia dla hasła " godziny " w rosyjsko » polski słowniku (Przełącz na polsko » rosyjski ) приёмные часы́.. godziny szczytu.aktualizacja 26.06.2022 1:02.. - Не́ за что.W języku rosyjskim liczebników powyżej 12 używa się tylko przy oficjalnym określaniu czasu, np. na dworcu, w radiu, telewizji..

godziny szczytu.

Odmieniaj.. Płacimy za alkohol do godziny 22.. Kliknij zdanie, aby zobaczyć alternatywne wersje.. Więcej informacji.. Niektóre zdania mogą mieć alternatywne wersje uwzględniające płeć.. Elżbieta Murray pielęgnowała Emilkę do godziny drugiej w nocy, po czym miejsce jej zajęła LauraUżyj wzoru Без + MINUTY (liczba kardynalna w dopełniaczu) + GODZINA (liczba kardynalna w mianowniku), określając czas po 30-minutowym znaku.. Reta-Vortaro Zobacz algorytmicznie wygenerowane tłumaczenia.. 16:30 1:10 20:45 5:55 Będzie naj.. Płatny.. Iga Świątek i Serena Williams - to na tych dwóch tenisistkach będą skupieni kibice i eksperci podczas Wimbledonu.. pół godziny.. Egzekwo Godziny po rosyjsku 1.25 2.30 3.45 3.30 4.50 4, 45 5.20 6.55. .. godziny otwarcia po rosyjsku słownik polsko - rosyjski.. Znajdziesz tu: 7 tematów 1 wideo 5 zadań testowych 4 quizy 12 nagrań audio.. źródło.. Zwracamy uwagę, że nasz translator polsko-rosyjski może tłumaczyć nie więcej niż 1000 symbolów za jednym razem.do godziny po rosyjsku słownik polsko-rosyjski.. do godziny Brak tłumaczeń Dodaj Przykłady Dodaj .. Niech gotować 50 minut do godziny.Synonimy arabski niemiecki angielski hiszpański francuski hebrajski włoski japoński holenderski polski portugalski rumuński rosyjski szwedzki turecki ukraiński chiński ukraiński..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt