Podpisz obrazki nazwami miejsc i pomieszczeń

Pobierz

Popatrz na obrazek.. (karta pracy nr 2.). Podpisz obrazki porównując je z obrazkami w podręczniku.. Przygotowałem dla Ciebie listę nazw pomieszczeń w języku niemieckim.. Zwiedzanie Warszawy proponujemy rozpocząć od warszawskiej Starówki.. Wykonaj ćw.. Otwórz ćwiczeniówkę na str. 61.. 2012-09-08 18:36:59 Załóż nowy klubNazwy sportów w języku angielskim - słownictwo w obrazkach posegregowane w kolejności liter alfabetu.Materiał dla ucznia: YouTube - "Żaby" - film edukacyjny dla dzieci ( 3:09 min.. Znajomość nazw części domu i pomieszczeń w języku angielskim okaże się przydatna w wielu sytuacjach.. W polu Galeria wybierz pozycję Autotekst.. Więcej.. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu.Baza 24 słówek i wyrażeń z kategorii `Pomieszczenia i części domu`.. Poznawszy rodzaje domów oraz nazwy pomieszczeń, pora zapoznać się z nazwami poszczególnych mebli i wyposażenia domu w języku angielskim.Znamy powiedzenia typu home sweet home, ale czy dom jest rzeczywiście miejscem, do którego chcemy wracać, jeżeli nie ma w nim nic, co by nas przyciągało?Za chwilę dowiecie się, jak nazwy mebli i .-zna nazwy pomieszczeń w domu oraz nazwy sprzętów domowych,-zna przyimki miejsca,-potrafi na podstawie ilustracji i podanych informacji zapytać kolegę, gdzie znajdują się różne osoby i odpowiedzieć na takie pytanie,-potrafi opisać pokój na obrazku,-potrafi narysować swój dom i podpisać obrazek, UNIT 13Obrazki do wydruku - CZĘŚCI CIAŁA..

Napisz nazwy miejsc i pomieszczeń.

Owoce cz.2 -połącz nazwę z obrazkiem.. Wiedzę pogrupowałem od najbardziej do najmniej przydatnej.. Zapraszam do .Meble i wyposażenie domu po angielsku.. Popatrzmy, czy do powierzchni salonu nie jest wliczony aneks kuchenny, a garderoba nie jest po prostu szafą wnękową.Aby te obrazki usztywnić, należy przed wycięciem poszczególnych prostokątów podkleić arkusz brystolem.. Nazwy obrazków, których nie znajdziesz w podręczniku poszukaj w słowniku, np. na stronie ąc z książki, zad.. Kliknij przycisk OK. Stare Miasto w Warszawie.. TEST 15 CZERWCA W PONIEDZIAŁEK od godz. 9.00 do 10.30 Podpunkty na test: 1) Nazwy miejsc odwiedzanych na wakacjach.Na tej lekcji poznasz nazwy mebli 1.. - Podręcznik, strona 47, zadanie 6A.. Jeżeli ktoś miałby ćwiczenia dla 5 klasy ,,Steps in English'' prosze o zadanie 1 na stronie 4 (Uwaga jeżeli ktoś by miał jeszcze zadanie 3 oraz 4 proszę podać Daję NAJ !. Wybierz wersję, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.. 2 na stronie 44 (lekcja nr 1), znajdź i wytnij z ciągu wyrazowego nazwy miejsc (house, bedroom, garden, kitchen, bathroom, living/room).. W tym dokumencie wyjaśniono, jak wypełniać, podpisywać i wysyłać formularze na komputerze za pomocą programu Acrobat lub Reader..

Podpisz obrazki - nazwy owoców cz. 1.

- Podręcznik, strona 47, zadanie 6A.. Gdy zechcesz użyć tego podpisu, umieść punkt wstawiania w miejscu, w którym ma zostać wstawiony blok podpisu.. Wykonaj ćw.. Otwórz dokument lub .Szybki111PL.. 1.Na kolejnych podstronach poznasz wiele interesujących miejsc, które koniecznie musisz zobaczyć.. Przeglądając projekty domów, zwróćmy uwagę nie tylko na liczbę poszczególnych pomieszczeń - np. 3 sypialnie, ale również na ich metraż.. 19 (ustal etapy rozwoju żaby, podpisz obrazki) , 2 (przeczytaj wyrazy i podkreśl nazwy zwierząt), 3 (utrwalenie nazw zwierząt i nazw roślin)Na tej lekcji poznasz nazwy mebli 1.. Środowisko cz. 1 - dopasuj do odpowiedniej grupy.. Słownictwo wykorzystane w quizie: living room, bedroom, bathroom, toilet, garden, kitchen.Podpisz nazwy miejsc, w których przebywali bohaterowie powieści.. Edytuj elementy.. Sam zdecydujesz, która wersja jest lepsza do Twoich celów.Rozdział 6 Lekcja 8 Temat: Powtarzamy wiadomości z rozdziału 6.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Klasa 2 Angielski.. Przygotowaliśmy zarówno wersję w kolorze (kol), jak i biało-czarną (b/c)..

Podpisz obrazki - nazwy owoców cz.2.

Kliknij pozycje Wstaw > Szybkie części > Autotekst, a następnie kliknij nazwę swojego bloku podpisu.. Tym samym umiejętność posługiwania się nazwami pomieszczeń w języku niemieckim jest coraz bardziej potrzebna.. Każdy zestaw zawiera minimum 12 obrazków (2 arkusze po 6 obrazków).. Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Nazwy obrazków, których nie znajdziesz w podręczniku poszukaj w słowniku, np. na stronie - 10 czerwca (2 lekcje) Hello students Utrwalamy nazwy miejsc w mieście i przypominamy sobie nazwy czynności 1.. Wklej naklejki - gdzie chcesz iść i gdzie nie chcesz iść.. - Czy chcesz iśc do…?. Motyw .W polu Nazwa wpisz nazwę bloku podpisu.. Podpisz obrazki.. Przyklej je w odpowiednie miejsca pod obrazkami i wklej do zeszytu.. Polub.. Do każdego słowa nagranie, zdjęcie i tłumaczenie.. Do każdego słowa nagranie, zdjęcie i tłumaczenie.. otwórz książkę na stronie 45.. Jeśli nie masz możliwości drukowania, możesz pokusić się o własną wersję rysunkową lub poBaza 175 słówek i wyrażeń z kategorii `Zawody`.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Narzędzie Wypełnij i podpisz umożliwia łatwe wypełnianie, podpisywanie i wysyłanie formularzy lub dokumentów drogą elektroniczną..

Poznanie nazw pomieszczeń.

Wstawianie wiersza .Dom i pomieszczenia po angielsku.. Pisząc opis miejsca, bez takiej wiedzy trudno nam będzie sobie poradzić.Jeżeli zdecydujemy się na zakup nowych mebli do mieszkania, a jesteśmy za granicą, musimy wiedzieć, w jakiej sekcji sklepu owych mebli szukać.Wykonaj ćw.. Przetestuj się w naszych ćwiczeniach online.Połącz nazwy pomieszczeń z obrazkiem.. 2011-12-17 18:06:38 Znacie jakąś strone dużą ilością zdjęć dekoracji pomieszczeń ?. Stare miasto w Warszawie - przeczytaj o najciekawszych atrakcjach, pospaceruj po Placu Zamkowym, zobacz Kolumnę Zygmunta oraz przepiękny Zamek .W dzisiejszych czasach coraz więcej czasu spędzamy pomiędzy czterema ścianami.. )Podpisz prawidłowo obrazki z nazwami pozycji wyjściowych do ćwiczeń: a) klęk prosty b) siad "płotkarski" c) siad skrzyżny .. Wymień 5 miejsc w gminie Krzanowice, w których można uprawiać sport.. Przetestuj się w naszych ćwiczeniach online.Nazwy pomieszczeń po angielsku.. Każdy arkusz zawiera 6 obrazków (6 słów) i jest dostępny w trzech wersjach: z podpisem małymi literami, z podpisem dużymi literami oraz bez podpisu.. Otwórz ćwiczeniówkę na str. 62.. Zadaniem ucznia jest odkrywanie karteczek z notesu w celu wysłuchania wymowy i poznania pisowni ćwiczonych słówek.. Wykonaj ćw.. Podpisz obrazki porównując je z obrazkami w podręczniku.. Środowisko cz.2 - dopasuj do odpowiedniej grupy.Wielkość pomieszczeń.. Osadź.. ), "Szkolni Przyjaciele" Karty ćwiczeń str. 72 ćw.. Skorzystaj z planu wydarzeń i książki.. Następnie obrazki wklej do zeszytu, a potem pokoloruj je..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt