Przeczytaj tekst z którego usunięto cztery zdania wpisz w każdą lukę (8 1 8 4 literę)

Pobierz

Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.Język włoski Wpisz w każdą lukę (8.1.-8.4.). Przeczytaj poniższy dialog.Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.. Uwaga: jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.Strona 10 z 18 OJAP- Zadanie 8.. Uwaga!. oraz zdania 9.1.-9.4. literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Uwaga!. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.. Przeczytaj tekst z którego usunięto cztery zdania Wpisz w każdą lukę 1 .Zadanie 8. literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Wpisz w każdą lukę literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Wpisz 1-3 litery, którymi oznaczono brakujące zdania A-E, tak aby otrzeć spójny logiczny tekst.. literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-E), tak aby otrzymać spójny i.Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.Przeczytaj tekst, z którego usunięto trzy zdania.. Wpisz w każdą lukę (8.1.-8.4.). Wpisz w każdą lukę (5.1.-5.4.). Uwaga!. VERSIONI LOCALI DI MONOPOLIPrzeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.. Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.. Uwaga!. Wpisz w każdą lukę (8.1.-8.4.).

Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.

EApril 2019 0 84 Report Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.. Wpisz w luki 5.1.-5.4. litery, którymi oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst.Strona 8 z 14 Zadanie 8.. Uwaga!. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.. Uwaga: jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.. Wpisz w każdą lukę (8.1.-8.4.). Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.. Uwaga!. Przeczytaj trzy wpisy (A-C) zamieszczone na forum przez osoby, które będą .. literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. pokaż wskazówkę » A COLD WINTER Zadanie 8.1.Strona 10 z 18 OJAP-100 Zadanie 8.. Wpisz w każdą lukę literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Wpisz w każdą lukę (8.1.-8.4.). Jedno z zaproszeń pasuje do dwóch zdań.Zadanie 8.. Uwaga!. Wpisz w każdą lukę ( 1-4 ) literę, którą oznaczono brakujące zdanie ( A-E ), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Uwaga!. Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.. Uwaga!. literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst..

(0-4) Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.

Uwaga: jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.. KOMMT DER HAMBURGER NICHT AUS HAMBURG?Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.Pytanie 1 kwietnia 2020 Szkoła podstawowa Język włoski Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.. Wpisz w każdą lukę (8.1.-8.4.). Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.. (0-4) Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.. Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki Proszę pomóżcie mam to na jutro!. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.. More Questions From This User See All Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.. Uwaga!. Uwaga!. Wpisz w każdą lukę (8.1.-8.4.). (0-4) Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. Uwaga!. Do każdego zdania dopasuj właściwe zaproszenie.. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania..

(4 pkt) Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.

Uwaga!. (0-4) Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Uwaga:.. _____Je .Przeczytaj tekst z którego usunięto cztery zdania Wpisz w każdą lukę 1 .. bookofjoe: BehindTheMedspeak: The 5-Second Rule.. literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Wpisz w każdą lukę (5.1.-5.4.). literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.. Uwaga!. Wpisz w każdą lukę (5.1.-5.4.). literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Posłuchaj rozmowy jeszcze raz.. Question from @agata20070628 - Język angielskiPrzeczytaj tekst z którego usunięto cztery zdania wpisz w każdą lukę od 8.1-8.4 literę którą oznaczono brakujące zdania A-E More Questions From This User See All Mistek1233 April 2019 | 0 RepliesWpisz w każdą lukę 6.1.-6.3. brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst..

2 Przeczytaj tekst o tygodniu mody i uzupełnij luki przymiotnikami.

Uzupełnij luki w zdaniach 9.1.-9.4. zgodnie z treścią tekstu.Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.. literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Wpisz w każdą lukę (8.1.-8.4.). Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.. Wpisz w każdą lukę (8.1.-8.4.). Wybierz w każdą lukę literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Wpisz w każdą lukę 8.1.-8.4. literę,Uzupełnij luki w zdaniach zgodnie z informacjami.. Uwaga!. Wpisz w każdą lukę (8.1.-8.4.). literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. THE DOG SUPERHERO Swansea Jack is a .Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.. Wpisz rozwiązania do tabeli.. literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-E),tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.. Wpisz w każdą lukę (8.1.-8.4.). literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Uwaga!. A SHORT HISTORY OF THE FLAGPrzeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.. (0-4) Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.. literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Wpisz w każdą lukę (8.1.-8.4.). Uwaga!. Wpisz w każdą lukę (8.1.-8.4.).


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt