Wypracowanie z lektury felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi

Pobierz

Na razie nie wymyśliłam tytułu.. Ikigai 11 miesięcy temu.. chomik8.. Obecnie jest uczniem Gimnazjum im.. Czy zdołasz odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące przygód trójki gimnazjalistów?. Felix Polon, Net Bielecki i Nika Mickiewicz rozpoczynają naukę w I klasie gimnazjum.. Jej autorem jest Rafał Kosik.. Udostępnij.. W pułapce Felix, Net i Nika podchodzą do windy, która zawozi ich piętro wyżej.. - Among Us.Nagle wózek, na którym Nika miała księgę, zaczyna sam jechać.. Okazało się że gang .. prof. Stefana Kuszmińskiego.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań z pierwszej części wielotomowej przygody młodzieżowej w klimatach science fiction!Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test wiedzy.. Jaka popularna piosenka z Tik Toka .Napisz Wypracowanie Na temat lektury : ''Felix Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi,, od 160 do 200 słów.. Szkoła nosi imię profesora Stefana Kuszmińskiego.Test z lektury ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" .. Który z przedmiotów codziennego użytku uda Ci się ożywić i jaką magiczną funkcję będzie pełnić?. Czy te sytuacje Cię denerwują?. Wydana została również w języku litewskim, węgierskim i czeskim.. Udostępniamy tutaj dokładny opis oraz charakterystykę bohatera: jej powiązania i motywacje.Napisz charakterystykę Niki Mickiewicz z ksiązki "Felix, Net i Nika" "Ta osoba naprawdę mi imponuje" - napisz charakterystykę osoby rzeczywistej lub fikcyjnej, którą szczególnie podziwiasz..

... Test z lektury: "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".

- Among UsFelix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - Czas i miejsce akcji Akcja toczy się współcześnie.. Test składa się z 12 pytań.. Szczególną troską chłopcy otaczają Nikę.Jakiś czas temu zaczęłam pisać opowiadanie o FNiN.. Chciałabym napisac o Nice Mickiewicz z książki "Felix, Net i Nika" Żyby zajmowała ok .. Liczy on obecnie (2019) piętnaście części.. - Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Wypracowanie Felix Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi; Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Uzasadnij, że lektura Felix, Net i Nika oraz Gang; Wypracowanie z lektury Felix net i nika oraz gang Niewidzialnych ludzi; Opisać jeden wynalazek z Felix Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi ( Lektura "Felix, Net i Nika oraz .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi to pierwsza część cyklu o przygodach przyjaciół.. Wtedy zamykają się za nimi drzwi, tracą też połączenie z Manfredem.. 3/4 strony A4 jak chcecie to możecie więcej.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - powieść młodzieżowa science fiction.. !Masz problem ze zrozumieniem utworu Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi?. Jaka popularna piosenka z Tik Toka jest idealna dla Ciebie?. Znajdziesz pod tym linkiem: Plan wydarzeń - to pomoże Ci lepiej zrozumieć dzieło.Felix , Net i Nika , oraz gang niewidzialych ludzi- test..

- Among Us.1) Kto jest autorem powieści "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi"?

Co wiesz o książce: "Felix, Net i Nika"?. Proszę o szczere oceny, wytykanie błędów.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Uzasadnij, że lektura Felix, Net i Nika oraz Gang; wypracowanie-felix,net i nika oraz gang niewidzialnych ludziTest z lektury " Felix,Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Adaptacja Powieść Rafała Kosika doczekała się adaptacji filmowej (2012).. U góry znajdziesz quiz Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi - Test.Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi.. Jego tata jest inżynierem - wynalazcą, konstruktorem, zaś mama - dyrektorem marketingu w bardzo dużym banku.Jeżeli sprawdzian z tej lektury jest tuż, tuż lepiej sprawdź stan swojej wiedzy na jej temat przechodząc ten quiz.. Proszę kogoś bardzo o odpowiedź.Net przejął po ojcu (a właściwie podkradł) program komputerowy "Manfred" (tata Neta, Marek Bielecki, uczestniczy w międzynarodowym programie ds. skonstruowania sztucznej inteligencji "AI" do codziennego zastosowania, m.in. do inteligentnego sterowania sygnalizacją świetlną w całym mieście).Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test z lektury..

Spotkanie w nowej szkole i ...Test z lektury!

Powieść wydano w 2004 roku, rok później Polska Sekcja IBBY wyróżniła książkę tytułem "Książki Roku 2005".. Co się stało z rodzicami Niki?. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Pomogą Wam w tym karty pracy, które otrzymaliście ode mnie w zeszłym tygodniu.. Rozwiąż test!Temat: Zwykli - niezwykli bohaterowie "Felixa, Neta i Niki oraz Gangu Niewidzialnych Ludzi".. ).Podstawowe informacje o bohaterze Felix Polon - bohater cyklu Rafała Kosika Felix, Net i Nika - ma 13 lat.. Czy te sytuacje Cię denerwują?. Wiem, że nie dzieje się w nim jeszcze zbyt wiele (powiedzmy, że to taki prolog), ale obiecuję, że kolejne fragmenty będą ciekawsze.. Kim z zawodu jest mama Neta?. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. 16 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Jak miał na nazwisko Net?. Jaką tajemnicę ukrywała Nika?. Ucieka z dużą prędkością - przyjaciele biegną za nim aż do pomieszczenia, w którym się zatrzymuje.. Kim była pani Lucynka ?. Jeśli w najbliższym czasie piszesz test z tej lektury, możesz spać spokojnie .Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (Rafał Kosik).. Na obóz w górach wzięła ze sobą stare, niemal "zabytkowe" narty, należące do jej dziadka..

Przypomnijcie sobie najważniejsze informacje dotyczące lektury.

Czas i miejsce akcjiWitaj na stronie Quizz.pl.. Link do lektury: Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych LudziBanki w Warszawie są okradane przez tajemniczych złodziei określanych jako Gang Niewidzialnych Ludzi.. Mieszka i uczy się w Warszawie.. Udostępnij.. 1583 Obserwuj autora Dodaj do .. @joana_potterhead_21 Lubie felix neta i nike ale miałam to w 6 klasie więc nwm po co mam czytać to jeszcze raz skoro wm że .. Może z czasem coś przyjdzie mi do głowy.. W jakich okolicznościach poznali się Felix i Net?. Czy te sytuacje Cię denerwują?. a) Henryk Sienkiewicz b) Rene Gosninny c) J. R. R. Tolkien d) Rafał Kosik 2) W jakim mieście toczy się akcja powieści?Test z części 1-2, czyli .. Skomentuj.. Sprawdź swoją wiedzę!. Utwór otwiera cykl złożony obecnie z piętnastu tomów.. Test z części 1-2, czyli "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" i "Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa".Zapomniałeś, kim jest Nauczyciele i pracownicy szkoły, postać w lekturze Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi, Kosik Rafał?. Poniżej zamieszczam fragment.. Plan ramowy 1.. Tam .W prezencie od Mikołaja dostała nową kurtkę zimową z białym futerkiem na kołnierzu, kapturze i mankietach.. 15/15 super quiz, jak dobrze że ludzie jeszcze robią quizy związane z lekturami .. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Net nazwał je "drewnianymi deskami", a Felix: "wyglądają, jakby należały do człowieka z Cro-Magnon" (rozdział 7.. 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. "Feliks, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi" to przede wszystkim opowieść o przyjaźni, która łączy tytułowych bohaterów..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt