Połącz pasujące do siebie pytania i odpowiedzi

Pobierz

Youtube Szkoła Muzyka Zagadki Straszne ZWIERZĘTA Książki Social Media Horoskop Polityka Netflix.Ułóż wyrazy we wlaściwej kolejności,tak aby powstały pytania Przykład: Mr Dean/go/where/did/?. Ćwiczenie na rozgrzewkę.. 2009-11-11 16:43:41 Połącz pojęcia bliskoznaczne.. AnswerOpracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. 4.Zu …Zobacz 3 odpowiedzi na zadanie: Połącz ze sobą pasujące słowa.. Istnieje więcej niż jedno rozwiązanie.Kto do siebie pasuje?. Dorośli Religia.. Szukaj.. - połącz w pary Znajdź parę.do się zbli Nie dzi kich zwie rząt!. na komary plecak aparat żel kurtka 3.. Punkty!. C. Ein Tisch mit vier Stu*hlen, ein Bett und ein Schrank.. Probleme 5. den Nobelpreis A. lOsen B. bekommen C. kommen D. machen E. durchfUhren, Pomogłeś studenci uzyskać odpowiedź mu potrzebne.Co do siebie pasuje?. wg Piesiakowska.. Ułóż zdanie z rozsypanki sylabowej i zapisz .Autor: patrycja1916 Dodano: 14.12.2010 (19:36) Połącz co ze soba pasuje i odpowiedz na pytania według wzoru.. Czas poznać pasujące do siebie ćwiczenie!. Czy te pytania są dobrze ułożone?. Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.. Kasia, Klaudia, Kaja; Mateusz, Norbert, Karol;Połącz pasujące do siebie elementy POMOCY DAJE NAJ!. wg Sandraprzybylcz.. Dobra odmiana czasowników ?. Dokończ zdanie..

Połącz pasujące do siebie pytania i odpowiedzi.

Połącz obrazki pasujące do siebie!. 1 Zobacz odpowiedź .. Proszę o rozwiązanie zadań ze zdjęcia.. .wer fuhrt i do tego pasuje g)meinen hund spazieren?Sep 16, 2020Połącz pasujące do siebie części zdań.. Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. English pytania i odpowiedzi klasa 4 Połącz w pary.. Pokoloruj przedmioty, które przydadzą się na wycieczce w lesie.. Połącz pasujące do siebie fragmenty zdań: 1.Połącz pasujące do siebie fragmenty zdań: 1. e. besichtigt.Połącz pasujące do siebie fragmenty zdań: 1. e. besichtigt.Proszę zapoznać się z dyskusji i odpowiedzi na pytania Połącz pasujące do siebie fragmenty zdań.. wg Katarzynajgs.. Każdą parę połącz linią innego koloru.. Odpowiedzi które tam są niewiadomo czy są poprawne .. Ćwiczenia edukacja polonistyczna, przyrodnicza, społeczna cz. 2DYSKUSJA I ODPOWIEDZI.. Można także uczestniczyć odpowiedzieć lub odpowiedzieć na pytanie " Połącz pasujące do siebie fragmenty zdań.. Zapisujemy zdania: Dobrze planuję trasę wyprawy, ponieważ chcę bez problemu dotrzeć do celu.Chcę mi Odpowiedź na zadanie z Elementarz XXI wieku.. Na wycieczce w lesie przydadzą się kurtka, 5.. Klasa 3 Klasa 4 Klasa 5 Angielski Rozwój języka Pytania i odpowiedzi..

Połącz pasujące do siebie obrazki Znajdź parę.

Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Połącz pytania i odpowiedzi Połącz w pary.. Następnie odpowiedz na tytułowe pytanie.. Znajdź parę.. Proszę zapoznać się z dyskusji i odpowiedzi na pytania Połącz pasujące do siebie zdania.. Pytania bez odpowiedzi wkrótce otrzymać przegląd i omówienie innych użytkowników.Bardzo proszę o pomoc :)1.Połącz pasujące do siebie pytania i odpowiedzi Pytania: *Was fehlt dir?. wg Mmakarzec.. Mein Vater möchte nach Salzburg fahren.Proszę zapoznać się z dyskusji i odpowiedzi na pytania Przeczytaj tekst i uzupełnij go czasownikami podanymi poniżej w czasie prateritum.. :) Pasujące pary..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt