Podziękować za prezent po niemiecku

Pobierz

Dziękuję za niesamowite życzenia urodzinowe.Odpowiedzi (1) lemonkaa3.. Dziękujemy za wszystko.podziękować - tłumaczenie na niemiecki oraz definicja.. Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Posyłam Wam moc uścisków i buziaków!. eTutor - kurs niemieckiego dla początkujących.Są to podziękowania dla odchodzącej pani z niemieckiego.. ozdobny papier do pakowania prezentów.. - Dziękuję za kartkę.. Gern geschehen - Cała przyjemność po mojej stronie.. Cudowne tabliczki domki do zapisywania,metalową zawieszka z dziewczynką.. Polish Mam też prezent od królika mojego kolegi.. Kiedyś każdy pamiętał numer telefonu do siebie i swoich najbliższych, podobnie było z datami urodzin.. podoba jej się mój prezent.. dostać w prezencie.. für das Geschenk danken ; Niemieckiego najszybciej nauczysz się online.. Polish Chcę podziękować Chrisowi, Jaqueline i pozostałym za zaproszenie mnie tutaj.Dziękuję za prezenty.. Chciałam z całego serca podziękować Wam Kochane za te piękne prezenty.. jestem nimi oczarowana.. Droga ciociu, Chciałbym ci podziękować za przepiękny prezent, który od ciebie dostałam.. sich bedanken fürpodziękować za podziękować za prezent podziękowania podziękowanie podziobać podziurawić kulami podziw podziwiać podziwiać dzieła sztuki podziękować komuś za coś po niemiecku słownik polsko - niemiecki.Bitte, bitte (powtórzone 2 razy) Nichts zu danken - Nie ma za co..

Podziękować po niemiecku.

Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Sprawiłyście mi ogromną radość.. prezent (najczęściej od kolegi z pracy), otrzymany w czasie wzajmnego obdarowywania się przed świętami.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Wspaniałości od Kaprys .. .otrzymałam.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "PODZIĘKOWAĆ MU ZA PRACĘ" - polskiego-niemiecki oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.Julciaa.Życzenia urodzinowe po niemiecku.. , , a dla tych, którzy o tym nie pomyśleli, wstydźcie się!. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "PODZIĘKOWAĆ ZA KWIATY" - polskiego-niemiecki oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.dałem jej prezent dla ciebie.. - danken, sich bedankenMusisz przetłumaczyć "CHCĘ WAM WSZYSTKIM PODZIĘKOWAĆ" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. To dzięki temu jestem dziś w tym miejscu swojego życia, te mądre uwagi pomogły mi się rozwinąć i ruszyć do przodu.Oto kilka sposobów, aby podziękować rodzinie i przyjaciołom na Facebooku, Twitterze, telefonie komórkowym itp. Za życzenia urodzinowe Z głębi serca chciałbym podziękować wszystkim za życzenia urodzinowe i prezenty..

podziękować za prezent.

- Dziękuję za prezenty.. broszkę .Przykłady użycia - "prezent" po niemiecku.. Dziękuję ci za miły dosł.. Obecnie coraz rzadziej trzeba pamiętać o urodzinach, imieninach czy rocznicy ślubu ważnych osób, gdyż robi to za nas technologia, a w szczególności facebook.. - To rozumie się samo przez się/Przykłady użycia prezent po niemiecku.. - Dziękujemy Pani/Panu/Państwu z całego serca.. Myślę, że ta książka jest najlepszym prezentem, który dotałam w ogóle.. (Zawsze cieszę się z każdego prezentu.). upominek, prezent (przyniesiony np. na imprezę) informal.. Zapoznaj się z przykładami tłumaczeń '"podziękować za prezent"' w zdaniach, posłuchaj wymowy i przejrzyj gramatykę.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "PODZIĘKOWAĆ ZA TO CO" - polskiego-niemiecki oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.Tłumaczenie słowa 'podziekowac za' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "CHCĘ WAM WSZYSTKIM PODZIĘKOWAĆ" - polskiego-niemiecki oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.Musisz przetłumaczyć "PODZIĘKOWAĆ MU ZA PRACĘ" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?.

Jak podziękować za życzenia na fb?

Tłumaczenie: Serdeczne życzenia, zostań, jaki jesteś.podziękować po niemiecku: 1. sich bedanken Niemieckie słowo "podziękować" (sich bedanken) występuje w zestawach: Moja nowa praca - Meine neue Arbeit czasowniki zwrotne 1 deutsch polski Nawiązywanie rozmowy 2. danken .. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "PODZIĘKOWAĆ ZA WSPARCIE" - polskiego-niemiecki oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.Musisz przetłumaczyć "PODZIĘKOWAĆ ZA KWIATY" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. Co znaczy i jak powiedzieć "podziękować" po niemiecku?. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Serdecznie dziękuje za życzenia urodzinowe, to miła niespodzianka, a nawet zaszczyt.. Wypróbuj za darmo kurs eTutor.. = potocznie (umgangssprachlich) tagi: podziękowania po niemiecku, słowa podziękowań po niemiecku, Danksagungenpodziękować za podziękować za prezent podziękowania podziękowanie podziobać podziurawić kulami podziw podziwiać podziwiać dzieła sztuki podziwiać krajobraz podziękować za po niemiecku słownik polsko - niemiecki.. Może nie wiesz, ale książka jest o więzi między zbrodnią a sprawiedliwością.Przykłady użycia - "prezenty" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne..

- Dziękuję za prezenty.

Dziękuję za twoje odwiedziny u mnie.. Polish Było dość oczywistym, że tak naprawdę to nasi rodzice dawali nam prezenty .Jesteście po prostu najlepsi!. Tom hat sich bei mir für das Geschenk bedankt.Sprawdź tłumaczenia '"podziękować za prezent"' na język Niemiecki.. podziękować za tłumaczenia podziękować za Dodaj .. Ich kann Ihnen nicht genug danken.Zobacz 3 odpowiedzi na zadanie: Jak będzie po niemiecku "Dziękuję wszystkim za wspaniałe życzenia"Wzory podziękowań.. Słownik DIKI korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do .- Dziękuję za prezent.. "podziękować za prezent" po niemiecku — Słownik polsko-niemiecki | zobacz "podziękować za prezent" po polsku .. Jest Pan dla mnie autorytetem i zawsze będę mieć w pamięci wszystko, czego się od Pana dowiedziałem..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt