Test sprawdzający praca klasowa z akademii pana kleksa kl 4

Pobierz

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Teraz polski 4 - Plyta Nauczyciela .. Wytwornym panem, który przedstawił się jako autor bajki o Akademii pana Kleksa.. Rozwiąż test z lektury Akademia Pana Kleksa i przekonaj się!Akademia Pana Kleksa.. Polecam Bardzo ta stronkę.. Warto przypomnieć sobie treść lektury, gdyż pamięć bywa ulotna.. Gdzie Adaś znalazł pana Kleksa po przybyciu Anatola i Alojzego?. Ile pięter znajdowało się w budynku Akademii?. Odpowiedz na wszystkie pytania.. #lektury #dladzieci #ksiazki.. Jak dobrze znasz Ambrożego Kleksa i jego przygody.. Jak dobrze pamiętasz przygody Pana Kleksa i jego podopiecznych?. W jakim wieku Adaś Niezgódka trafił do Akademii?. Ojcem Adasia, który cały czas pilnował, czy nie dzieje mu się .Akademia pana Kleksa - test z lektury.. Ja również chciałabym być uczniem tej Akademii prowadzonej przez profesora Ambrożego Kleksa.. Skomentuj.. Test składa się z 12 pytań.. Przeczytaj uważnie tekst, a następnie odpowiedz na pytania.. Co znajduje się na trzecim piętrze Akademii?. 13 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Sprawdź, co pamiętasz z tej książki!. Przygody jakich doświadczyli uczniowie niezwykłej, rozbudzającej wyobraźnię Akademii Pana Kleksa dowodzą, że nauka w tej dość nietypowej szkole dla każdego z nas mogłaby być niezapomnianym przeżyciem.. Zaloguj się aby ocenić lub skomentować publikację..

4 Fonetyka - praca klasowa.doc.

Głownie dlatego .Kartkówka sprawdzająca poziom wiedzy na temat lektury "Akademia pana Kleksa".. 17 pytań.. Przebieg lekcji: Według podręcznika w wersji dla nauczyciela, s. 124. a) Alojzy b) Anastazy c) Kleks (to jego imię) d) Ambroży e) Antoni 2) Jakiego rodzaju ptaka był Mateusz?. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Akademia pana Kleksafajne chodze do 4 klasy ale moja pani od polskiego nie jest fajna.. Odpowiadaj pelnymi.. Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.bardzo mi to pomogło ponieważ nigdy nie rozumiałam większości rzeczy które tu się znajdowały a dzięki tej stronce wiem i rozumiem większość rzeczy.. Szybka powtórka z powieści Jana Brzechwy "Akademia Pana Kleksa".. Rozwiąż test!Korzysta z informacji zawartych w różnych źródłach, gromadzi wiado-mości, selekcjonuje informacje (IV.3).. Bardzo fajna gra.. Pytania o "Akademię Pana Kleksa" nie są proste - pozwolą sprawdzić wiedzę dzieciom, a rodzicom przypomnieć sobie ulubioną książkę z dzieciństwatest dla klas IV zapraszam wszystkich tych, co są z klasy IV :) - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraAkademia pana Kleksa - Test..

Szybki test sprawdzający wiedzę z powieści Jana Brzechwy "Akademia Pana Kleksa".

Osoby rozwiązujące ten quiz osiągają średni wynik 90%.. Akademia pana Kleksa - lektura dla klas 4 - Test.. 1) Akademia pana Kleksa mieściła się na końcu ulicy a) Czekoladowej b) Atramentowej c) Cukierkowej d) Baśniowej 2) Ogółem w akademii uczyło się a) ponad dwustu uczniów b) dwudziestu dwóch c) dwudziestu czterech d) ponad trzydziestu uczniów 3) Za pierwszym razem pan Kleks wysłał Adasia do jednej z bajek .Sprawdzian zaplanowany został jako podsumowanie omawiania lektury "Akademia pana Kleksa" w klasie IV, sprawdza znajomość tekstu oraz umiejętność czytania ze zrozumieniem.. Wyślij zgłoszenie .Zanim Adaś Niezgódka trafił do Akademii pana Kleksa był.. W jaki sposób pan Kleks dostawał się do pomieszczenia ze swoimi sekretami?Sprawdzian ze znajomości lektury Akademia Pana Kleksa.. Hania: 2018-11-15 19:41:51. cześć chodzę do 4 klasy jutro mam sprawdzian z lektury akademia pana kleksa dzięki tej stronie dobrze się uczę super gra.. Proponujemy szczegółowy test ze znajomości bohaterów książki i ich przygód.. Ja zdobyłam 5 misiów.. "Akademia Pana Kleksa" to dla wielu klasyka polskiej twórczości dla dzieci oraz lektura w 4 klasie szkoły podstawowej..

Rozwiąż test z lektury i sprawdź!Lektura Akademia pana kleksa to ciepła i pełna humoru lektura do 3/4 klasy.

Zawiera nieodpowiednie treści?. Wystarczy, że podadzą .ortograficzne w tym, kiedy powinno stosowac sie litere "h" lub "ch".. Test ze znajomości lektury szkolnej Jana Brzechwy pod tytułem "Akademia pana Kleksa".. Amelka: 2021-03-28 18:03:40.Wypracowanie.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraTest z lektury "Akademia pana Kleksa" (Jan Brzechwa).. Quiz w Poczekalni.. Rozwiąż test!Akademia Pana Kleksa - quiz wiedzy o niezwykłej książce.. Udostępnij.. Temat: Makieta Akademii pana Kleksa - projekt.. Poziom bardzo łatwy | Rozwiązano 7974 razy.Jan Brzechwa, "Akademia pana Kleksa" - test z lektury na poziomie trudnym.. Odpowiadaj pełnymi zdaniami! ". Okazało się, że w chwilach wolnych od zajęć w fabryce inżynier występuje w cyrku jako linoskoczek, aby nie wyjść z wprawy w owijaniu jednej nogi dookoła drugiej.Plik AKADEMIA PANA KLEKSA TEMATY WYPRACOWAŃ.doc na koncie użytkownika dorotkar • folder AKADEMIA PANA KLEKSA • Data dodania: 15 lis 2009 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.AKADEMIA PANA KLEKSA kl. 4 - test.. doggyster 4 lata temu.. Akurat mam dyktando i muszę się nauczyć ortografii.klucz..

a) Kruk b) Szpak c) Koliber d) Wróbel e) Sikorka 3) Ilu uczniów było w akademii?Adaś znalazł guzik pod swoją poduszką.

Akademia Pana kleksa liczyła 4 Adamów, 5 Aleksandrów, 3 Andrzejów, 3 Alfredów, 6 Antonich, 1 Artur, 1 Albert i 1 Anastazy =24 uczniów akdemi.Lektura 4 - Akademia Pana Kleksa - test.. 21 lutego, 2020.. Sprawdź jak dobrze znasz treść książki.. Bardzo polecam!. Pobierz sprawdzian z matematyki - klasa 4 w pdf .. Pytania z treści lektury dla 4 klasy szkoły podstawowej.Ilu uczniów liczyła akademia?. Test składa się z 11 prostych pytań, na które uczniowie nie muszą odpowiadać pełnym zdaniem.. Przy jakiej ulicy mieściła się Akademia?. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. zdaniami!. a) Alojzy zniszczyl tabliczki, na ktorych zapisana byla cala wiedza pana Kleksa b) Filip podpalil gmach Akademii i splonely cenne ksiazki pana.. Test z ''Akademii Pana Kleksa'' Jana Brzechwy.. Pan Kleks zamienił się w guzik.. ktorzy nie przepadaja za jezykiem polskim w szkole, badz sprawia .Najbardziej kompletny test z lektury Akademia pana Kleksa jaki znajdziesz w sieci.. Ludzkim wcieleniem Alojzego.. Co się dzieje z panem Kleksem codziennie o północy?. Fajna stronka do nauki języka polskiego.. Start Quiz.. (czas realizacji: 1 lekcja) Cele wynikające z podstawy programowej: Omawia elementy świata przedstawionego (I.1.1).Plik TEST z odpowiedziami Akademia Pana Kleksa dobry.docx na koncie użytkownika poczta.anka • folder Akademia Pana Kleksa • Data dodania: 4 lis 2012.. Część 1.. 1) Jak miał na imię pan Kleks?. Arkusz uwzględnia zadania typowe dla sprawdzianu po klasie VI(zadania zamknięte, zadania z luką, zadania dłuższej wypowiedzi pisemnej, zadania na dobieranie) i jest formą wprowadzenia uczniów kl. IV w specyfikę .Praca klasowa "Akademia pana Kleksa"- klasa IV I..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt