Film przysięga streszczenie odcinka 150

Pobierz

Odwiedza ją Hikmet, przybrany brat matki.. Emir zabiera ją do kawiarni nad morzem.. Cavidan wykorzystuje stan Hikmeta, żeby się na nim zemścić.Przysięga.. Kemal i Oya w końcu się godzą.. Pragnie, by przed jego śmiercią jego rozpieszczony syn, Emir, się ustatkował.. Odcinek 674 Zeznanie Meltem pogrąża Kemala.. "Przysięga" (Yemin) odcinek 150 serialu tureckiego we wtorek, 14.04.2020, o godz. 16.05. .. przysięga streszczenie odcinka; Dodaj komentarz Udostępnij .. 150 Osoby o tych imionach są najbardziej inteligentne.. Ile odcinków ma serial?. Po śmierci matki życie dziewczyny diametralnie się zmienia.. Cavidan jest załamana, kiedy dowiaduje się, co zrobił Emir.. Opis serialu Reyhan urodziła się na wsi i dorastała w tradycyjnej rodzinie.. Spokój przynosi mu jedynie obecność Reyhan.. "Proszę, wypuśćcie mnie" - błaga dziewczyna.. Drab w odpowiedzi silnie rzuca ją na ziemię.. Streszczenie Emir chce jak najszybciej uratować Reyhan.. październik 13, 2021.. - "Będziesz miał pretekst, żeby uciec z wyścigu".Kiedy Cemre wchodzi do domu Muhittina, zastaje tam Hikmeta.. Emir wciąż nie wie, czy ma wierzyć matce, czy ojcu.. Taci nie przyznaje się szefowi, że rozmawiał z Kemalem o Leyli.. Bogaty biznesmen Hikmet, którego ona traktuje jak wujka, prosi, aby .May 5, 2022Jun 15, 2022Jun 16, 2021May 7, 20221: Serial rozpoczyna się na torze wyścigowym..

Elif streszczenie odcinków po polsku.

Jeden z nich ściąga kask i patrzy na swoją komórkę.. "Posłuchaj mnie, jeszcze raz spróbujesz uciec, to będzie z tobą naprawdę źle" - ostrzega bandzior.Streszczenie 150. odcinka serialu "Przysięga" prezentuje się następująco: Emir usiłuje ocalić Reyhan, ale wpada w pułapkę zastawioną przez Talaza.. Suna jedzie się leczyć do kliniki.. Widzimy dwóch mężczyzn na motocyklach, szykujących się do startu.. Właściciel ofiarowuje im dwie filiżanki do kawy i składa życzenia.. Mężczyzna jest śmiertelnie chory.. Ludzie Talaza chwytają ją w lesie i ponownie zaprowadzają do ciemnej komórki.. Poprzedni.. Reyhan, powodowana współczuciem wobec wuja, po wahaniu zgadza się poślubić Emira.Nov 25, 2021"Przysięga", odcinek 81, streszczenie.. Cavidan jest zrozpaczona, gdy poznaje prawdę o.Przysięga - streszczenia odcinków Turcja 2022 Odcinek 675 Lekarz informuje Emira, że Gulperi powinna robić coś, co pomoże zapomnieć o przykrych przeżyciach.. Za to Hikmet odwiedza Muhittina, który wyznaje mu prawdę.Piosenka : Zawsze jesteś w moim sercuApr 23, 2022Dec 23, 2021"Przysięga" (Yemin) odcinek 151 serialu tureckiego w środę, 15.04.2020, o godz. 16.05.. Emir, odsłuchawszy wiadomość od Reyhan, jedzie na teren budowy.. "Tata znów dzwonił" - mówi mężczyzna.. Cavidan jest załamana, kiedy dowiaduje się, co zrobił Emir.. Niestety jego plany nie zostają zrealizowane, ponieważ wpada w pułapkę Talaza..

Odcinek VOD, streszczenie szczegółowe.

Narin próbuje uniknąć kolacji, na której, jak.6 kwietnia 2020 Turkweb.pl 149 i 150: Reyhan nie udaje się uciec.. "Zrezygnuj, jeśli chcesz" - sugeruje jego rywal.. Przysięga - czy to naprawdę miłość.Przysięga 150 streszczenie : Emir próbuje uratować Reyhan i wpada w sidła Talaza.. Przysięga odcinek 150.. "Przysięga" odcinek 150 streszczenie - Emir usiłuje ocalić Reyhan, ale .Jun 10, 2022Mario Edy : Mi CorazonEmir próbuje uratować Reyhan i wpada w sidła Talaza.. Powtórki VOD"Przysięga" (2019) Serial obyczajowy opowiadający o miłosnych meandrach współczesnego Kopciuszka, który niespodziewanie znajduje się w świecie biznesowych wyższych sfer.. To Emir, jeden z głównych bohaterów tej historii.. Kemal dowiaduje się prawdy o Ersinie od Taciego.. Narin próbuje uniknąć kolacji, na której, jak podejrzewa, Kemal wyzna jej miłość.. Oto znaczenie twojego imieniaMar 23, 2021Sep 1, 2021.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt