Testy o lekturze chłopcy z placu broni

Pobierz

Sprawdź jak dobrze znasz treść książki.. Sprawdź, czy dobrze znasz tę węgierską powieść dla młodzieży!Test z lektury "CHŁOPCY Z PLACU BRONI" GerebCzele 6 lat temu 18 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0 Udostępnij 5 Skomentuj 53 Super!. 2 / 11 Bazą ''czerwonoskórych'' był: Ogród Botaniczny.. brawo!. brawo!. Miejscem akcji jest miasto, prawdopodobnie Budapeszt - stolica Węgier.25 Questions Show answers.. Jak nazywał się przywódca Chłopców z Ogrodu Botanicznego?. Co to znaczyło słowo "einstand"?. 3 / 11 Który chłopiec był zdrajcą?. Czy czytaliście książkę pt. ,, Chłopcy z .TEST Z WIEDZY O LEKTURZE CHŁOPCY Z PLACU BRONI MYŚLĘ ŻE MINI SPRAWDZIANIK WAM SIĘ PRZYDA!Chłopcy z Placu Broni, test z lektury Sprawdź swoją znajomość fabuły powieść Ferenca Molnára pt. "Chłopcy z Placu Broni" 23 pytań Lektury szkolne dvr111Ferenc Molnar, "Chłopcy z Placu Broni" - test z lektury.Rozwiąż quiz Eduelo zgodny z podstawą programową i sprawdź swoją wiedzę .. Chłopcy z Placu Broni.. Rzym-20 wiek Budapeszt-19 wiek Budapeszt-20 wiek Kto był szeregowym?. A Boka B Feri Acz C Młodszy Pastor D Starszy Pastor 2.. Test składa się z 12 pytań.. Jeśli chcesz zobaczyć wersję demo, przejdź dalej.. Powiem tyle : Miłej zabawy !. Rozpocznij test Czas na odpowiedź: 10sekund Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy..

d) Nemeczek.Chłopcy z placu broni Chłopcy z ogrodu botanicznego Co stało się z placem?

Jeśli tak to czeka cię SPRAWDZIAN!. Gereb.Test z lektury "Chłopcy z Placu Broni" Ferenca Molnára składa się z 23 pytań, na które odpowiedź powinien znać każdy, kto przeczytał książkę.. Jak dobrze pamiętasz losy bohaterów tej lektury?Test z lektury "Chłopcy z Placu Broni" (Ferenc Molnar).. Dalej.. Jesteś niezalogowany.. Wchodzisz do wersji demo quizu.. Chłopcy z Placu Broni to powieść pisarza Ferenca Molnára, którą pamiętają jako lekturę szkolną również Wasi rodzice.. Imię chłopca, który zabrał chorągiew z Placu Broni Czele Feri Nemeczek Stał blady pod ścianą, gdy Pastorowie zabierali Nemeczkowi kulki Weiss Boka Gereb Miejsce spotkań Czerwonych Koszul Plac Broni Ogród BotanicznySprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż test z lektury Chłopcy z Placu Broni Ferenca Molnára.. Nic Zalała go woda Wybudowano tam kamienice Ba co nemeczek był chory?. Deżo Gereb Feri Acz Erno Nemeczek Sprawdź się w poniższych tematach:Chłopcy z Placu Broni Poziom: trudny Sprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż trudny test z lektury Chłopcy z Placu Broni Ferenca Molnára.. Akcja utworu rozpoczyna się: 3.Quiz wiedzy z lektury "Chłopcy z Placu Broni" Sprawdź, jak dobrze znasz historię Janusza Boki i jego przyjaciół!. 2) Nemeczek widział, jak a) dozorca Słowak zabrał chorągiewkę z Placu Broni..

Bolesław Prus Ferenc Molnár René Goscinny Sprawdź się w poniższych tematach: Felix, Net i NikaChłopcy z placu broni - test .

answer choices Zabranie młodszemu przez starszego zabawki wstać zdrada Starszy mógł bawić z młodszym bez zgody tego drugiego Question 3 30 seconds Q.. Kto zdradził Chłopców z Placu Broni?. b) Feri Acz zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. ZAPISZ SIĘ!. Kim był Nemeczek na Placu Broni?. Komponenty za darmo; Pomoc; Załóż konto; reklama.. Która trójca poszła do ogrodu botanicznego?. Średnia 9/11.. Zapraszamy również do drugiego Quizu z tej lektury Chłopcy z Placu Broni pytanie 1 z 20 Kto jest autorem lektury "Chłopcy z Placu Broni"?. Kto dowodził Czerwonymi Koszulami?TEST ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY "CHŁOPCY Z PLACU BRONI" F.MOLNARA .. gr 2 imię i nazwisko 1.. Jak tak to z jakiego powodu?. Kiedy rozpoczyna się akcja książki, bohaterowie przebywają w: Jak nazywał się pies strażnika Placu Broni?. 'Chłopcy z Placu Broni' - test znajomości lektury.. d) Bydgoszczy.. Kto został wybrany na przywódcę Placu Broni?. Kto jest głównym bohaterem książki?. A porucznikiem B szeregowcem C podporucznikiem 3.krótki test z książki CHŁOPCY Z PLACU BRONI - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmastera.. b) Feri Acz zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. PrzewińChłopcy z Placu Broni - - Test 1) Nemeczek widział jak a) dozorca - Słowak zabrał chorągiewkę z Placu Broni..

Regulamin Polityka prywatności Polityka cookies Przegląd treści Dla rodziców Dla szk ...Czy wiesz już wszystko o lekturze Chłopcy z Placu Broni?

Poniżej znajdziesz listę pytań z lektury Chłopcy z Placu Broni, które mogą Ci się przydać do powtórki.. Rozwiąż quizChłopcy z Placu Broni - - Quiz 1) Wydarzenia przedstawione w książce rozgrywają się w a) Berlinie.. d) Gereb zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Był dobrym przykładem przywódcy, ponieważ wiedział, że samemu także należy przyznać się do błędu i nie próbował unikać kary tylko dlatego, że ma wyższą rangę, niż pozostali członkowie załogi.Chłopcy z Placu Broni - opracowanie lektury.. Zapraszamy do sprawdzenia swej wiedzy w quizie o Erneście Nemeczku i jego szkolnych kolegach.. brawo!. Smołek.. Budapeszt , 20 wiek; Budapeszt , 19 wiek; Rzym , 19 wiek;test -Chłopcy z Placu Broni serfer98 5 lat temu 4 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0 Udostępnij 2 Skomentuj 15 Super!. Scenariusze zajęć: BITWA O PLAC - cykl lekcji "Chłopcy z Placu Broni" "Chłopcy z Placu Broni" - cykl lekcji "Chłopcy z Placu Broni" - plan lekcji "Chłopcy z Placu Broni" - konkurs "Jeden z dziesięciu" Co najbardziej nas zaciekawiło w lekturze .. Zawiera wszystkie powyższe pytania.Quiz wiedzy z lektury "Chłopcy z Placu Broni".. b) Bangladeszu.. Gdzie i w którym wieku odbywa się ta lektura?. c) jeden z Pastorów zabrał chorągiewkę z Placu Broni..

Kto włamał się do Placu Broni?Testy; Język Polski; Test - Test z wiedzy o lekturze ,,Chłopcy z Placu Broni'' FriendForeverYou zapytał(a) 25.01.2015 o 11:57: 1.

Maj Marzec Luty Sierpień Listopad Czemu uczniowie zaczęli się śmiać, kiedy kataryniarz grał węgierską melodię?Sprawdzian - "Chłopcy z Placu Broni"!. Rozwiąż test Powiązane z testem z Chłopców z Placu Broni Chłopcy z Placu Broni - test znajomości lekturyTest znajomości lektury Chłopców z Placu Broni.. Test będzie łatwy , ale i także trudny .. Część 1. brawo!. Ile lat miał Janosz Boka?. Miał raka Miał zółtaczke Na nic Miał zapalenie płuc Czy boka umarł?. 1 / 11 Czarny pies, przyjaciel chłopców bawiących się na Placu, miał na imię: Reks.. Podaj swoje imię:Był bohaterski, waleczny, zawsze gotowy do poświęceń w imię dobra Placu Broni, który traktował jak swoją małą ojczyznę.. "Chłopcy z Placu Broni" - sprawdzian "Chłopcy z Placu Broni" - quiz Eduelo .. Brakuje odpowiedzi.. Test CHŁOPCY Z PLACU BRONI krótki test z książki CHŁOPCY Z PLACU BRONI.. Część 1.. Część 2.. Pytania do lektury Lista pytań do lektury Chłopcy z Placu Broni Ferenca Molnára.Sprawdzian z lektury "Chłopcy z Placu Broni" KarolinaTomczak 5 lat temu 48 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0 Udostępnij 16 Skomentuj 36 Super!. Kto został wybrany przewodniczącym Chłopców z Placu Broni?. Kto był szeregowcem z chłopców?. Janosz Boka Ernest Nemeczek Czonakosz Następne.. Poznajemy losy chłopców od momentu zabrania kulek Nemeczkowi przez Pastorów aż do bitwy o plac i śmierć Nemeczka.. Sprawdź się!. Ilość pytań: 23 Rozwiązywany: 675470 razy.. Tagi dla tego testu: test będzie ciekawy, a odpowiedzi zabawne.. Kto zdradził Plac Broni.. 2) Nowym przewodniczącym chłopców z Placu Broni został a) Boka.. Podobne pytania.. W jakim miesiącu zaczyna się akcja w książce?. c) jeden z Pastorów zabrał chorągiewkę z Placu Broni.Chłopcy z Placu Broni.. Park Wolności.. Jeśli chcesz, aby Twoje wyniki się zapisały, zaloguj się.. Lektury.pl 4 lata temu 312 82Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0 Udostępnij 129 Skomentuj 312 Super!. Podaj swoje imię: gdzie i kiedy rozgrywa się akcja ?. Zaznacz, aby zobaczyć wynik.. Akcja toczy się w ciągu kilku wiosennych, marcowych dni pod koniec XIX wieku - prawdopodobnie w 1889 roku.. Część 3.. Boka Nemeczek i Hektor Czonakosz i Nemeczek Hektor i Kolnay Czy Nemeczek umarł?. Fiszki Powtórzenie Nauka Rozwiąż test.Chłopcy z Placu Broni - quiz.. c) Czele.. Jak miał na imię Nemeczek?. Tak Nie Kto był generałem czerwonoskórych Ferie acz Starszy pastor Kto powalił na łopatki wodza czerwonych koszul?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt