Wiersz na dobranoc dla przyjaciela

Pobierz

Położę się obok Ciebie.. Jeśli poprosisz to i brudne naczynia będę dla Ciebie zmywała.. Spójrz w niebo, popatrz na księżyc, na gwiazdy jak uroczą mrugają.. Dobrym pomysłem jest napisanie wierszyka na dobranoc.DOBRANOC!. Księżyc już błyszczy na niebie, A ja pozdrowionka śle dla ciebie.. Księżyc kołysankę cicho nuci, Nieśmiało zasypia już dzień.. Może noc Gwiazdkę którąś zrzuci.Życzenia urodzinowe dla przyjaciółki.. Przyjaźń jest lekiem na zło, ale tylko dla szlachetnych ludzi.. Jak wszystko wokoło woła i pozdrawia Cię.. Jestem senny, lecz nie zasnę, a to sprawa dziwna.. Kocham uśmiech twój uroczy.. Autor: Nieznany.. Raz Ty pomożesz jemu, raz on tobie.. silną, mocną, i nam wierną.. Wszystkiego najlepszego, Przyjaciółko Kochana,Imieninowe życzenia dla najlepszej przyjaciółki pod słońcem!. O sen najpiękniejszy dla Ciebie poprosi.. Na dobranoc trzy słóweczka: ciepły kocyk, poduszeczka.Wierszyki o przyjaźni dodał: Monia Jesteś dla Mnie światłem .. Jesteś dla Mnie światłem w tunelu .. Mój Najdroższy Przyjacielu .. Służysz radą i pomocą .. Wysłuchasz Mnie nawet nocą .. Zawsze dobry i oddany .. Mój przyjaciel zaufany.. Oczy mi się zamykają, jestem ospały.Ładne wierszyki na Dobranoc dla kolegi, koleżanki - Kiedy piękna noc zapada, księżyc bajki opowiada; Piękne wierszyki i życzenia na Dobranoc dla niej i dla Niego-Gwiazdka na niebie a księżyc w pełni ; Wierszyk na dobranoc - Na dobranoc trzy słóweczkaWierszyki na dobranoc dodał: Misia Spójrz tylko dookoła Spójrz tylko dookoła jaka piękna jest noc..

Wyślij gotowy wiersz na imieniny.

By serce się nasyciło, by lekko wtedy zadrżało, by czuło, że ktoś Cię lubi, by ono też mnie lubiło.. Chcę żeby ci się dobrze spało, I żeby szczęścia było niemało.. Nieważne, czy jesteś radosna, czy smutna, wystraszona, czy odważna.Buziaki na sen Hej Aniołku czy to już noc Czy mi się wydaje Ale chyba jednak nie Wiec teraz na noc mówię Ci Dobranoc, Na milutki sny BUZIAKI słodkie wysyłam Ci, Tyjące ich jest, które jak gwiazdki na niebie lśniące są, Całą noc dobrze śpij i cudownie o mnie śnij, Rano przebudź się i do szkoły wybierz się, A ja kładę do łóżka się, aby rano zobaczyć Cię, Aniołku BARDZO, BARDZO KOCHAM CIĘ.Patrz hen wysoko coś błyszczy na niebie, To ja Twoja gwiazdka uśmiecham się do Ciebie.. Przyjaźń wielką jest potęgą.. zdrowia, radości, uśmiechu, marzeń spełnienia!. Gwiazdy są piękne, bo świecą na niebie.. mój język Ci w usta wpadnie.Na dobranoc dla przyjaciela Nocka się zbliża, już się ściemniło, Na dworze zimniej się zrobiło.. Miłości życzę Tobie szczerze bo ona jest filarem życia śpiew ptaków kochaj i ludzi, a w każdym sercu ty miłość wzbudzisz.. Kocham gwiazdy na tym niebie.Z przyjacielem jest raźniej i w dzień i nocą.. Będę zawsze blisko Ciebie.. Ślę Ci dobre życzenia na noc, by sen przyszedł błogi i zapomniałprosi Cię przyjaźń prawdziwa..

Wierszyki na dobranoc Na niebie już gwiazdy się pokazały.

Przyjaźń nie zna egoizmu, uczy jak być dobrym człowiekiem.. Przyjaźń jest w życiu bardzo ważna.. Niech ci przyśni się misiaczek, który daje Ci buziaczek.. Tym misiaczkiem jestem ja, więc dobranoc pa pa.. Kocham.Dla przyjaciółki.. ja przylecę do Ciebie w środku nocy.. Mój Anioł modlitwę do nieba zanosi.. Przybywając z słowem na dobranoc, życzę spokojnych snów i łatwego wstawania o poranku.. Jesteś moim przyjacielem, nie będę tego ukrywała.. Wiązanka najpiękniejszych życzeń imieninowych: długich lat życia, szczęścia, dobrego zdrowia i sił, powodzenia w pracy i w całym życiu, spełnienia najskrytszych marzeń, realizacji wszelkich zamiarów i planów, pogody ducha, wiary w lepszą przyszłość oraz .Dobranoc mówię na noc, 100 buziaków śle, śpij spokojnie myszko moja, ja nigdy nie opuszczę Cie, będę zawsze przy Tobie, mniam, jesteś dla mnie wszystkim.. SMS na dobranoc z całusem teraz do ciebie leci, humor Ci poprawi, w sercu żar roznieci.Apr 6, 2022Życzenia na imieniny.. Podaruj im odrobinę uśmiechu i radości - prześlij wierszyk na dobranoc.. i położy się między nami.. Chcę być przy Tobie każdej nocy złotej, ogrzać Cię mych promieni blaskiem i łezką tęsknoty, chcę mrugnąć i powiedzieć Ci - dobranoc mój Miły, aby Ci się same piękne sny przyśniły, Abyś poczuł, że jestem przy Tobie, leżę obok Ciebie i cały czas uśmiecham się,Wiersze na dobranoc Dobry wieczór!.

A ja mówię Ci dobranoc i przesyłam buziaczka na noc!!!

Gdy pierwsza zgaśnie a druga zabłyśnie, niech Cię aniołek ode mnie uściśnie.. Bardzo duży zbiór - życzenia na dobarnoc, SMSy, wierszyki.. Kiedy zaśniemy już oboje, To się spotkamy, Kochanie Moje.. jak ja bardzo kocham Cie!. idź już spać, mały aniołku, bo nie wyśpisz się.. Ciepła kołderka, ciepła poduszeczka, zapraszam Cię do mego łóżeczka, przyjść nie możesz ja o tym wiem,Gdy kładziesz się już spać pomyśl o osobie którą kochasz: ukochanej dziewczynie, chłopaku, bliskiej osobie z rodziny, przyjacielu.. Przyjaźń nie rani tak, że nie można zapomnieć.TodayŻyczenia na dobranoc.. Zaśnij, zapomnij o świata wadach, bo noc już cichym kroczkiem się skrada.. Noc zapada powoli,Aug 27, 2020dobranoc zamknij zmęczone oczy życzę ci byś sny miał piękne o chwilach cudownych i dniach razem z nią spędzonych dobranoc już ciemna jest noc gdy oczy otworzysz ujrzysz piękną łąkę mieniącą się kolorami polnych kwiatów a teraz śpij i zapomnij o tym co było złe dobranoc już śpij i obudź w lepszym ze światów gdzieś za granicą nocy i dnia OpinieGdy pierwszą gwiazdkę ujrzysz na niebie, wspomnij tych, co kochają Ciebie.. każdy prawo ma do złości.. Tylko żeby cię nie gryzły komary, I żeby ci się nie śniły żadne koszmary..

889 (1626 głosów) Oceń: Skopiuj.Wierszyki dla przyjaciela.

Niech każdy sen przynosi ciekawe doświadczenia, a z rana niech nie będzie lenia.. Będę gwiazdką na Twym niebie.. Dobranoc Kochanie:) Kategoria: Dobranoc.. Więc uśnij, wtul głowę w cieplutką poduszkę.. Oczy się kleją, wyciszam myśli, niech dzisiaj , piękny sen Ci się przyśni.. Wspaniałe uczucie, móc zaufać jakieś osobie.. Upajam się każdym twoim słowem Każdym twoim uśmiechem Ty jesteś moim Słońcem A ja chcę być twoim niebem!. Zwasze najlepsze życzenia na: imieniny, erotycznie na dobranoc .. Kochana przyjaciółko, niech księżyc i gwiazdy przykrywają cię do snu blaskiem, na dobranoc życzę spokojnej nocy.Wierszyki i SMSy Na Dobranoc.. Dla najlepszej przyjaciółki najlepsze dzisiaj życzenia -.. Śpij spokojnie kochanie.. Będzie to miły akcent na zakończenie dnia.. Słuchaj skarbie, jesteś dla mnie wszystkim, nie pamiętam już, że był ktoś inny, w nocy nie pozwalasz zasnąć mi, kradniesz moje sny, wiem bez Ciebie nie zasnę.. Kocham ciebie twoje oczy.. Gdy jest kłopot Jesteś blisko .. Tobie oddam swoje wszystko .. Więc pozostań Przyjacielem .Wierszyki na dobranoc Śpij mój Kotku słodko już, Niech Ci się przyśni pole róż, Pomyśl, że one są tylko dla Ciebie, Poczuj się Skarbie jak w siódmym niebie, Później mnie spotkasz w tym pięknym śnie, Ja będę szeptać, że KOCHAM CIĘ.. W przeciwieństwie do miłości.. Ocena użytkowników: / 498.. Serce już drzemie, dusza już śpi, sen cicho puka do moich drzwi.. Przyjaźń daje szansę, ale tylko wtedy jeśli widzi w tym sens.. I miłość ma jest piękna, piękna - bo dla ciebie!. Śpij - zamknij oczka - śnij, a ja będę Twym aniołem, Twą radością, smutkiem, żalem.. Wyślij kwiaty.Rozsypię jeszcze dla Ciebie ukryte w różach pragnienia, a kiedy będziesz je zbierać to w każdej będą marzenia.. I każda się blaskiem uśmiecha do Ciebie.. Choć żyć będę w oddaleniu, Będę Ci zawsze życzliwa .. Chcę Ciebie mieć zawsze blisko siebie, Kocham Cię na ZiemiChcę tu zostać bo bez Ciebie to Nie mam siły by dalej żyć!. Niech uśmiech na Twojej twarzy gości nieprzerwanie, niech świat godnie docenia każde Twoje staranie!. Spójrz proszę przez okno - miliard gwiazd na niebie.. Okryję nas skrzydłami.. *** Na dobranoc trzy słóweczka: ciepły kocyk, poduszeczka..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt