Popatrz na tabelę i uzupełnij zdania

Pobierz

Zarejestruj.. Zadanie.. 10 - popatrz na obrazek z zadania wyżej i uzupełnij zdania wyrazami z ramki.. New Hot Spot 5, Zeszyt ćwiczeń.. Wpisz w każdą lukę właściwy czasownik w odpowiedniej formie.. Zadanie.. Uzupełnij tabelę, używając wyrazów z ramki 1.. Zaloguj.. 12 - narysuj po śladzie linie od dzieci do ubrań i uzupełnij zdania.3.. Uzupełnij zdania formą twierdzącą lub przeczącą going to i właściwym czasownikiem.. 43 Popatrz na tabelę z informacjami o planach na weekend Tima i Eve.. Wpisz wyrażenia z ramki do tabeli: uprzywilejowanie szlachty kosztem mieszczaństwa i chłopstwa; rosnąca…Popatrz na zdjęcia i uzupełnij zdania.. Zadanie.. .popatrz na obrazki i uzupelnij zdania Ułóż zdania pasujące do histori przedstawionej na ilustracji na stronie 89.wykorzystaj podane sformułowania Ułóż zdania pasujące do histori przedstawionej na ilustracji na stronie 89.wykorzystaj podane sformułowaniapopatrz na obrazek i uzupelnij tekst slowami z ramki 1.. Sklep.. ElementaryPopatrz na tabelę i uzupełnij zdania dotyczące obowiązków domowych.. 11 - przeczytaj zdania 1-8 opisujące stroje z obrazków a,b,c i d.. Zdania należy uzupełnić czasownikami w czasie Past Simple.. Podpisz obrazki według wzoru.. Język angielski.Zdania należy uzupełnić odpowiednią formą konstrukcji "have got" - mieć, posiadać.Konstrukcj Odpowiedź na zadanie z New Hot Spot 5..

Popatrz na obrazek i uzupełnij zdania.

Szkoła - zapytaj eksperta (1569) Szkoła - zapytaj eksperta (1569) Wszystkie (1569) Język angielski (824) Język polski (381) Matematyka (364) Biznes i Finanse (36517) .Uzupełnij tabelę gry Wpisz nazwy własne do odpowiednich rubryk Answer.. Użyj have to w odpowiedniej formie.. Question from @Evol80 - Szkoła podstawowa - Język angielski.. Reklama Odpowiedź Sprawdzona przez Eksperta 4.4 /5 27 pannieda 1 Popatrz na tabelę i uzupełnij zdania.. Jeżeli jest wiele możliwości, wybierz jedną z nich.. Potżebuje pilnie.. Sklep.. Pamiętaj że my brother, my cat, a chair, John, Mary to też 3 os. l. poj.Zdania należy uzupełnić czasownikami w czasie Past Simple.Tworzymy go w następujący sposób:T Odpowiedź na zadanie z English Class A1+.. Zdania należy uzupełnić odpowiednią formą konstrukcji "have .Popatrz na obrazki I uzupełnij zdania formami can I can't .. Zaloguj.. Pytania .. 1.Elizabeth I was an English .. Chodzi o to, żeby sprawdzić, kim byli ci ludzie i zwyczajnie przetłumaczyć te zawody na angielski.. Napisz 4 zdania co potrafisz i 4 zdania czego nie potrafisz.. Użyj czasu past continuous.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Uzupełnij wykres zdania.. Użyj czasu past continuous.. Question from @Luna1691oxt78g - Gimnazjum - Język angielski.. Odpowiedź na zadanie z Tiger 3 Zadanie..

... Uzupełnij zdania.

Wszystkie pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. Jakie zdania mozna utworzyc z wyrazami pamietny,zapomniec,pamiatkowy,pamiatka?. Na podstawie informacji z tabeli uzupełnij zdania wyrazami z ramki.Uzupełnij tabelę według wzoru.. Potżebuje pilnie Odpowiedź 4.5 /5 222 Użytkownik Brainly 1.. Przy każdym z obrazków wpisz po 2 cyfry oznaczające zdania, które opisują dany obrazek; - zad.. Popatrz na obrazek i uzupełnij zdania.. Rozwiązanie.. Z tabeli wynika, że przy 3 osobie l. poj.. Popatrz na tabelę z informacjami o planach na weekend Tima i Eve.. 1 Zobacz odpowiedź Reklama Reklama ola2104 ola2104 2. hate Odpowiedź na zadanie z New Exam Connections 2.. Strona 13.. Strona 63: - zad.. Shadovv812 7.2.2019 .. Zmień maila z zadania pierwszego na brzmiącego bardziej formalnie Użyj słów z tabeli.. Książki.. 6 szkoły podstawowej.. Lenaszu1 April 2019 .. Popatrz na zdjęcia i Uzupełnij wyrażenia Answer.. Przedmiot.. uzupełnij zdanie zamiast kropek wpisz większy lub mniejszy a) zaokrąglenie liczby 8,149 do części dziesiętnych jest.. od tej liczby b)zaokrąglenie .Popatrz na wzór.. Książki.. Uzupełnij zdania formą twierdzącą lub przeczącą going to i właściwym czasownikiem.. help withZdania należy uzupełnić czasownikiem złożonym "have to" (Present Simple) - musieć.Używamy go Odpowiedź na zadanie z Junior Explorer 6.. March 2019 0 34 Report.6) Popatrz na tabelkę i uzupełnij zdania na temat obowiązków dzieci odpowiednią formą czasownika have to..

Popatrz na tabelę i uzupełnij zdania.Zadanie w załączniku.

Uwaga!. (czasowniki nieregularne bierzemy z rubryki Past Simple w tabeli .Popatrz na tabelę z wynikami i uzupełnij ustnie zdania.. Jutta läuft schneller als Jutta.popatrz na tabelkę uzupełnij zdania w formie twierdzącej lub przeczącej proszę szybko dam najjjjjjjjjj!. Uzupełnij zdania formą twierdzącą lub przeczącą going to i właściwym czasownikiem.. Zarejestruj.. Potyczki ortograficzne klasa.. ( he/ she/ it ) trzeba dodać końcówkę s do czasownika.. Uzupełnij tabelę, używając wyrazów z ramki Na ostateczny upadek rzeczypospolitej miała wpływ sytuajca w kraju jak i w europie.. Wybierz książkę..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt