Cytaty sławnych ludzi o porażce

Pobierz

Jeśli dojdziesz do ładu z własnym wnętrzem, wówczas to, co zewnętrzne, samo się ułoży.. Marzenia się spełnia".. - Nelson MandelaNov 23, 2021Źródeł sukcesu może być wiele, ale zazwyczaj istnieją tylko jedna lub dwie podstawowe przyczyny osobistej porażki.. dobry!. Mogą być z muzyki, książek, albo po prostu mogą być to słowa znanych ludzi, coś w tym stylu: ,,Los wszystkich ludzi zapisany w niebie Nie wierzysz w Boga?. Średnia ocena: 6.68 Głosów: 19.. Porażka to drogą do sukcesu.. Wiadomości Tylko w Onecie 4 lata temuSpośród wszystkich wymyślonych przez człowieka sposobów zadawania bólu sobie samemu najgorszym jest Miłość.. Człowiek słyszy dźwięki, czuje wiatr i gorąco, ponosi porażki, czuje wstyd.Cytaty o błędach bardzo mi się przydają na co dzień, bo mam z porażkami naprawdę trudny orzech do zgryzienia.. Dużo lepiej by było, gdyby do tego celu używali dziennikarzy i polityków.". ".Source: ł coś, ale czegoś się przy…Jul 29, 2021W swoim życiu ponosiłem porażkę za porażką.. Prezentujemy wyjątkowe, często zabawne, myśli naukowca.. - Arthur Schopenhauer Nie oczekuj pochlebstw od innych ludzi.. To naprawdę potworne.Thomas Edison, Walt Disney, Michael Jordan i wielu innych zaczynało od serii gorzkich porażek a mimo to z podniesioną głową wspięli się na wyżyny sukcesu.. Niby na poziomie świadomości zdaję sobie sprawę, że przytrafiają się każdemu i to zupełnie naturalne, ale jednak podświadomość nadal nie chce tego zrozumieć..

Sukces w oczach ludzi jest bogiem.

Bo tylko wtedy jest inny od wszystkich znanych nam istot.. Trzeba żyć i uczyć się.". "Pytania są motorem myślenia.. Inne cytaty tego Autora Obyczaje i moralność Porażki i błędy Różne.. Dobro i prawda są dla wszystkich ludzi te same - natomiast przyjemne jest dla jednego to, dla drugiego owo.. życie dobre rady chwila Paulo Coelho Cytat 22 lutego 2010 roku, godz. 12:10 .Cytaty Sławnych Ludzi O Miłości.. W tym artykule poznasz krótką historię 11 wybranych przeze mnie ludzi sukcesu, którym udało się przełamać złą passę.. Żyjemy samotnie, jeśli nikt nas nie kocha: mając żonę lub męża, czynimy z małżeństwa niewolę.. Jeden z trzech moich ulubionych cytatów motywacyjnych.. I dlatego odniosłem sukces.. Oczywiście nie chodzi tu tylko i wyłącznie o wielkość fizyczną.. Cierpimy zawsze dla kogoś, kto nas nie kocha, kto nas porzucił, dla kogoś, kto nie chce nas opuścić.. ~ Thomas Carlyle: 15.10.2007 | : Anonim .Najlepsze cytaty naukowca Stephen Hawking był jedną z najwybitniejszych postaci XXI wieku.. Rzeczywistość pierwotna tkwi wewnątrz, a zewnętrzna jest wobec niej wtórna .. - François TruffautCytaty O Zwycięstwie I Porażce.. - Maya Angelou W życiu czeka cię wiele porażek, ale nigdy nie pozwól się pokonać.. Jego śmierć poruszyła miliony osób na całym świecie..

Cytaty o porażce, błędach i klęsce.

Nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawę, ale, według statystyk, większość aktualnych milionerów zaczynała totalnie od zera.Cytaty: O dobrach.. Jezus wierzy w ciebie'' Pih, Moja mama mi mówiła ,,Wstydzę się, że jestem człowiekiem'' K. CobainZezyt z tekstami: Cytaty znanych ludzi użytkownika MaJe3kaaa.. Richard Koch Rafał Brzoska - cytaty motywacyjne jednego z najbogatszych Polaków By stać się bogatszym, należy naśladować tych, którzy są bogaci, ale z okresu kiedy byli biedni, a nie z okresu, gdy są bogaci.. Zaś głupiec jest głupcem, bo wydaje mu się, że miłość zrozumiał.. "Praca da ci pieniądze, rozwój osobisty da ci fortunę".. "Marzenia się nie spełniają.. A więc tak wygląda życie, pomyślała.. » O Polsce » O porażce » O pracy » O prawdzie » O Prawie i Sprawiedliwości » O przesądach .. Historia świata nie jest niczym innym jak biografią wielkich ludzi.. Człowiek słyszy dźwięki, czuje wiatr i gorąco, ponosi porażki, czuje wstyd.. Niech to będzie dla Ciebie inspiracja i ważna nauka .Cytaty o sukcesie.. Możesz dodać je do naszego serwisu - Cytaty24.com.. Rafał BrzoskaDec 7, 2021Cytaty: O humorze.. - Liza Marklund "Dla mnie, porażka w czymkolwiek jest czymś tymczasowym… Porażka mówi mi po prostu, że zrobiłem coś źle, to jest ścieżka, która prowadzi mnie do sukcesu i prawdy.". Człowiek może się rozpić, ponieważ uważa się za bankruta, a potem zbankrutować jeszcze doszczętniej, ponieważ pije..

Znasz cytaty z kategorii: O dobrach?

- Bruce LeeCzasem lepiej zbłądzić, niż zbyt nachalnie pytać o drogę.. Porażka nigdy nie jest totalna.Cytaty skłaniające do refleksji Potrzebuję duuuużo takich cytatów.. Możesz dodać je do naszego serwisu - Cytaty24.com .. Razem 302 cytatów o zwycięstwie:Dale Carnegie cytat o wytrwałości i nadziei Cytaty from cytaty.ebooki24.orgNie myślę o nich, po prostu to robię.. Strona 23 z 100.. Przychodzi ona tak wcześnie.". Tym sposobem każda porażka strasznie demotywuje do działania.Nov 8, 2020Cytaty znanych ludzi Kliknij w wybrany cytat, aby go skopiować "Jest rzeczą nie do wybaczenia, gdy naukowcy torturują zwierzęta.. - Henryk Ibsen "Nie da się kogoś wyprzedzić, jeżeli chodzi się jego śladami.". - Michale Jordan Sława jest czymś, co trzeba zdobywać, honor natomiast czymś, czego nie wolno utracić.. W zyciu nie chodzi o posiadanie samych dobrych kart, ale o umiejętne granie tymi które już masz w ręku.Sentencje O Miłości PolishGeno from polishgeno.comKobiety zawsze pragną być ostatnim romansem mężczyzny " oscar wilde.. Cytaty24.com.. —samuel beckett click to tweet "wygrywaj bez pychy, przegrywaj bez urazy.. A kiedy wygląda na to, że wszystko wokół ciebie się wali, pamiętaj, że może po raz pierwszy się układa..

Znasz cytaty z kategorii: O humorze?

Droga do sukcesu to podjęcie zmasowanych, zdeterminowanych działań.. i są ważniejsze od odpowiedzi".. W sieci pojawia się mnóstwo cytatów, które przypominają o tym, jakim niezwykłym człowiekiem był Hawking.. Sukces polega na przechodzeniu od porażki do porażki bez utraty entuzjazmu.. Antoni Słonimski .Zaczynamy!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt